TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Rudens brīvdienas Parīzē. (Berlīne - Parīze - Disnejlenda - Monmartra - Montparnasse tornis - Luksemburga - Ķelne)

Description

Rudens brīvdienas Parīzē.

Berlīne - Parīze - Disnejlenda - Monmartra - Montparnasse tornis - Luksemburga - Ķelne

Izbraukšanas datums: 22.10.2017 (7 dienas/visas naktis viesnīcā)

1. diena.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā netālu no Vācijas robežas.

2. diena. Berlīne.
Brokastis viesnīcā. Ierašanās Berlīnē. Berlīnes apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 20 €).
Pilsēta spēs dāvāt Jums pozitīvas emocijas, starojošu optimismu un ilgi nezūdošu dzīvesprieku, jo Berlīnes identitāti raksturo ik uz soļa jūtamā vitalitāte, 21. gadsimta dinamiskais dzīves ritms, kā arī bezgala daudzas interesantas laika pavadīšanas iespējas. Pilsētas apskates ekskursijas laikā Jūs redzēsiet Nikolaja kvartālu, Sarkano rātsnamu, televīzijas torni, Aleksandra laukumu, muzeju salu, Berlīnes Domu, Veco nacionālo galeriju, Vācu vēstures muzeju, Humbolta universitāti, Unter den Linden, Frīdrihštrāsi, Žandarmu tirgu, Checkpoint Charlie, Potsdamas laukumu, Brandenburgas vārtus. Berlīne ir koncertu, kultūras un mākslas metropole. Ir iespējams arī apmeklēt slaveno Berlīnes Zoodārzu (ieejas biļete pieaugušajiem: no 13 € / bērniem līdz 15.g.: 6.50 €). Berlīnes Zoodārzs ir pasaules vecāko un Eiropā visvairāk apmeklētāko zoodārzu desmitniekā. 35 hektāru platībā mājvietu ir raduši gandrīz 1500 dažādu dzīvnieku sugas. Nakts viesnīcā Beļģijā.

3. diena. Parīze - Versaļa - kruīzs pa Sēnu.
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm brīvais laiks Parīzē vai iespēja doties ekskursijās par papildus samaksu.
Izbraukuma ekskursija Nr.1: Lielā apskates ekskursija pa Parīzi vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 20 €). Parīze ir Francijas sirds un viselegantākā galvaspilsēta Eiropā. Ekskursija iepazīstinās Jūs ar šīs vietas vēsturi, un ļaus novērtēt tās daudzveidību un harmoniju. Jūs redzēsiet galvenos vēstures un arhitektūras pieminekļus: Luksemburgas dārzus, Panteonu, Konkordijas laukumu, Elizejas laukus, Triumfa arku, Trokadero, Eifeļa torni, Champ de Mars, Pont Alexandre III, Vendome laukumu, Sv.Magdalēnas baznīcu, grezno Operas namu, Bastīlijas laukumu un Sorbonnu – vienu no vecākajām universitātēm Eiropā.
Otrajā dienas pusē brīvais laiks Parīzē vai izbraukuma ekskursija Nr.2: uz Versaļu (par papildus samaksu: 20 €) – uz vienu no skaistākajām pilīm pasaulē un Ludviķa XIV absolūtās monarhijas simbolu. Lieli karaliskie apartamenti, Spoguļu galerija, kas ir nesen atvērta pēc restaurācijas un Ludviķa XIV sievas parādes apartamenti. Brīvajā laikā būs iespējams doties pastaigā pa dārzu, kas iekārtots franču stilā.
Dienas noslēgumā būs iespēja pēc vēlēšanās uzbraukt Eifeļa tornī (ieejas biļetes par papildus maksu), kā arī doties kruīzā ar kuģīti pa Sēnu (par papildus samaksu: 15 €), klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Piestātne "BATEAUX PARISIENS" atrodas Eifeļa torņa tuvumā. Maršruts sākas ar braucienu gar kreisto Sēnas krastu, Sitē salas virzienā, uz kuras dižojas izcilais gotikas meistardarbs – Parīzes Dievmātes katedrāle. Pēc tam brauciens atpakaļ, gar Sēnas labo krastu. Šis brauciens ir labs jebkuros laika apstākļos, un vakarā pēc izgaismojuma tas pārvērtīsies par neaizmirstamu piedzīvojumu. Vakarā atgriešanās viesnīcā Parīzes apkārtnē.

4. diena. Disnejlenda.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai pilnas dienas ceļojums uz Disnejlendu (transfērs autobusā līdz parkam turp un atpakaļ: 20 €; ieejas biļete Disnejlendā pieaugušajiem: no 75 € / bērniem: 67 €).
Tematiskais atrakciju parks "Disnejlenda" tika atvērts Francijā 1992.gadā un ātri iekaroja slavu visā pasaulē, pārvēršoties par burvju vietu Zemes virsū un kļūstot par daudzu paaudžu bērnu mūža sapni! Parīzes Disnejlenda mūsdienās – tas ir savdabīgs kūrorts ar tematiskajiem parkiem, greznām viesnīcām, sporta laukumiem, golfa laukumiem un pat ar savu ezeru. Adventureland – patiesa piedzīvojumu zeme, ideāla vieta mazajiem nerātņiem un viņu vecākiem. Pēdējā atrakcija iedvesmoja Volta Disneja Studiju izveidot slaveno filmu sēriju “Karību jūras pirāti “. Pierobežas zemē (Frontierland) izbaudiet Rietumu garu, izvizinieties pa amerikāņu kalniņiem Big Thunder Mountain un apmeklējiet spoku māju Phantom Manor. Sapņotājiem patiks Atklājumu zeme (Discovery land), vieta, kur redzēsiet iedomātu nākotnes zemi. Vakarā atgriešanās Parīzē. Nakts viesnīcā.

5. diena. Monmartra. Montparnasse tornis.
Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija Nr.3: iespēja doties Monmartras apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu: 10 €).
Ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet kā šis mazais ciematiņš ir pārtapis par vienu no pašiem modernākajiem un populārākajiem Parīzes kvartāliem. Ielūkosieties mājās, kur strādāja Van Gogs, Degā Renuārs, kur nofilmēja "Amelie", redzēsiet slaveno Sacre Coeur, Dali muzeju, Teātra laukumu. Atvadoties no Parīzes, palūkosimies uz to no Montparnasse torņa augšas (ieejas biļete: 15 €). Šis tornis ir unikāls, jo no tā paveras brīnumains skats uz Parīzi. Tieši te un nekur citur var redzēt tā saukto Parīzes „dzelzs lēdiju” – slaveno Eifeļa torni no putna lidojuma augstuma. Skatu laukums atrodas 56.stāvā (augstums - 200 m) un tā platība ir 800 kv.m. Laukums ir stiklots, tāpēc apmeklētāji var justies komfortabli jebkuros laika apstākļos. Izbraukšana no Parīzes. Nakts viesnīcā Beļģijā.

6. diena. Luksemburga. Ķelne.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Luksemburgu. Apskates ekskursija pa Luksemburgu (par papildus samaksu: 15 €): katedrāle Notre-Dame, Lielhercoga pils, “Eiropas balkons”, pilsētas nocietinājumi un vecpilsētas kvartāli. Jūs uzzināsiet, kāpēc katru gadu augustā pa pilsētu staigā aitas, kādu noslēpumu sevī slēpj 6 ozoli tuvējā mežā, kādi spoki sargā pilsētas mieru no tās iereibušajiem viesiem, kā arī daudzus citus noslēpumus un interesantus faktus. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā.
(*Iespējama nomaiņa apskates ekskursija Luksemburgā uz apskates ekskursija pa Ķelne).
Dodamies uz Ķelni. Ķelne ir pilsēta Vācijas rietumos, Reinas krastos. Pēc iedzīvotāju skaita, tā ir lielākā pilsēta Ziemeļreinā-Vestfālenē. Ekonomikas, kultūras, izglītības un reliģiskais centrs. Viena no senākajām Vācijas pilsētām, jo dibināta jau Senās Romas laikos. Noteikti apskatīsim iespaidīgo Ķelnes katedrāli , kas reiz bija pasaules augstākā celtne, līdz 1884. gadā to pārspēja Vašingtona Monuments. Tomēr dievnams joprojām ir augstākā gotikas celtne pasaulē un vienlaikus neatņemams pilsētas simbols. Pastaiga pa pilsētu kopā ar gidu. Ķelnes muzeji ir veltīti: Rembrantam, Rubensam, van Gogam, Renuāram. Var atrast pat šokolādas un odekolona muzejus.

7. diena.
Brokastis. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu. Naktī atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 380.00 (1 vieta autobusā)
€ 520.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 150.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 5 € ( līdz 65 gadiem) / 10 € ( 65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: pa Parīzi vietējā gida pavadībā: 20 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: uz Versaļu: 20 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.3: Monmartras apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 10 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3;= Maksājot Rīgā = 40.00 €.

- Berlīne apskates ekskursija vietējā gida pavadībā: 20 €;
- Apskates ekskursija pa Luksemburgu: 15 €;
- Berlīnes Zoodārzs:
                    - ieejas biļete pieaugušajiem Berlīnes Zoo: 13 € // Zoo un akvāriju: 20 €;
                    - ieejas biļete bērniem līdz 15.g. Berlīnes Zoo: 6.50€ // Zoo un akvāriju: 10 €;
- Brauciens ar kuģīti pa Sēnu: 14 €;
- Transfērs uz Disnejlendu un atpakaļ: 20 €;
- Ieejas biļete uz Disnejlendu: pieaugušajiem: 75 €, bērniem līdz 9 g.: 67 €;
- Ieejas biļete Monparnasas tornis: 15 €;
- Katedrāles dārgumu krātuve: 4 €;
- Šokolādes muzejs: 9 €;
- Odekolona muzejs: 5 €

SVARĪGI !!!

* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Rudens brīvdienas Parīzē. (Berlīne - Parīze - Disnejlenda - Monmartra - Montparnasse tornis - Luksemburga - Ķelne)
(22.10.2017-28.10.2017)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme
Ievadiet drošības kodu:*