TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Toskānas krāsas un Elbas sala. (Miramares pils – Trieste – Florence – Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija – Volterra – Sandžiminjano – Sjēna – Elbas sala / *Lukka – Atpūta termālā peldētavā)

Description

Toskānas krāsas un Elbas sala

Pusdienu pauze Austrijā – Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils – Trieste – Florence – Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija – "Toskānas pērles": Volterra – Sandžiminjano – Sjēna – Elbas sala / *Lukka – "krītošā Pizas torņa māģija" – Atpūta termālā peldētavā "Romertherme"

Izbraukšanas datums: 21.10.2017 (9 dienas/ visas naktis viesnīcās)

1.diena.
Izbraukšana no Rīgas (plkst. 06:00). Ceļā – Latvija, Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

2.diena. Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju
Brokastis viesnīcā. Ceļā – Čehija, Austrija, Itālija. Gleznaini Alpu kalnu skati ceļā uz Itāliju. Foto pauze kalnos, lai iemūžināt kalnu skaistumu Jūsu foto kamerās. Pusdienu pauze kādā tradicionālā ceļa krodziņā Austrijā. Nakts viesnīcā Itālijas ziemeļos (Palamnovas pilsētas rajonā).

3. diena. Adrijas jūras piekrastes pērles: Miramares pils – Trieste.
Brokastis viesnīcā. Pasakainā Miramares pils (Castello di Miramare) Triestes apkaimē – Ferdinanda Maksimiliāna fon Habsburga XIX gs. rezidence, kas nedaudz atgādinot „Baltu bezdelīgas ligzdu”. Pie pils atrodas lieliski iekārtots parks ar eksotiskajiem augiem. Parka un pils apmeklējums (ieejas biļetes parkā un pilī jāapmaksā papildus).
Dienas turpinājumā Triestes pilsētas apmeklējums. Trieste ir jauka, rosīga pilsētā Adrijas jūras krastā kurai piemīt valdzinoš krāšņumš un ir vērojams kontrasts starp kalnu ainavām un jūras piekrasti. Pastaiga pilsētas centrā vietējā gida pavadībā, krievu valodā: Vienotības laukums, rātsnams, Sv. Antonija baznīca, kanāls. Izbraukšana uz Toskānu. Ierašanās viesnīcā skaistā kūrortpilsētiņā Toskanā - Montekatini Termē. Nakts viesnīcā Montikatini Termē.

4.diena. Florence un Chianti vīnu un itāļu lauku labumu baudīšana pie Toskānas raženākajiem un viesmīlīgākajiem sinjoriem.
Brokastis viesnīcā. Atpūta Montekatini Termē vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Toskānas skaistums (par papildus samaksu: 45 €). 
Tiem kas paliek pilsētā ir iespēja baudītu termālo baseinu peldes vai ar funikulieri uzbraukt augšup uz Montekatini Alto.
Izbraukšana uz Florenci - Renesanses šūpuli. Florences panorāmas skats no Mikelandželo laukuma, tieši šīs vietas Jums paveras ikoniskā Florences panorāma. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu: Santa Kročes bazilika, Sinjorijas laukums, Dantēs māja, Maria del Fiore katedrāle, Vekio pils, Mediči kapella un c.. Brīvais laiks pilsētā un pēc tam atgriešanas Montekatini Termē.
Vakarā pēc velēšanās Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija privātajās vīna darītavā Toskānā (par papildus samaksu: 20 €). Toskānu ainavas: Olīvu birzis, vīnogulāji un pakalni ar cipresēm, nelieli ciematiņi apkārtējo kalnu galotnēs veido tik raksturīgo Toskānas ainavu. Itālija nav iedomājama bez vīna… Iespēja ne tikai baudīt un iegādāties labu Toskānas vīnu un olīveļļu, bet arī uzzināt par vīna ražošanas un baudīšanas tradīcijām Itālijas slavenākajā vīndaru novadā. Saimniecības apskate, iespēja pastaigāties pa vīndārdziem un nodegustēt vīnus. Kā arī olīveļļu, maizi un Toskānas desas. Atgriešanās Montekatini Termē. Nakts viesnīcā.

5.diena. Toskānas pērles: Volterra - Sandžiminjano – Sjēna.
Brokastis viesnīcā. Atpūta Montekatini Termē vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Sandžiminjano – Sjēna- Volterra (par papildus samaksu: 50 €).
Pa ceļam Sandžiminjano uz neliela pauze Volterrā - etrusku pilsēta, no kuras paveras plaša panorāma uz tipisku Toskānas ainavu. Ierāšanās Sandžiminjano – skaisto torņu pilsētu. Tā ir lieliski saglabājusi savu viduslaiku izskatu, nocietinājumus un trīspadsmit akmens torņu – "viduslaiku debesskrāpjus", kas rada ilūzija, ka pilsēta it kā stiepjas pretī debesīm. Pilsētas apskate. 
Tālāk mūs gaida Sjēna, kas ērti iekārtojusies uz trīs pakalniem. Šī vieta tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Toskānas pilsētām. Viduslaikos šeit ir radīti neskaitāmi arhitektūras šedevri, kas šodien padara Sjēnu par žilbinošu pilsētu. Šī vieta nelīdzinās ne vienai citai Itālijas pilsētai. Pēc iepazīšanās ar šo pilsētu, mēs noteikti nobaudīsim Torta di Siena saldumus. Apskates ekskursija pa pilsētu kopā ar vietējo gidu. Atgriešanās Montekatini Termē. Nakts viesnīcā.

6.diena. Pasakainā Elbas sala.
Brokastis viesnīcā. Atpūta Montekatini Termē vai izbraukuma ekskursija Nr.3: Elbas sala (par papildus samaksu: 60 €, cena iekļauj kuģu biļetes).
Šodienu pavadīsim Tirēnu jūras Toskānas arhipelāga lielākajā salā – Elbas salā: Napoleona villas, baltās smilšu (oļu) pludmales; patīkams Vidusjūras klimats un arī virtuve. 
Pārbrauciens uz Piombino ostu, lai ar kuģīti tālāk dotos uz Elbas salu (Isola d’Elba) – Portoferāio pilsētiņu. Portoferājo (Portoferraio) – salas galvaspilsēta. Osta, vecpilsētas aizsargmūri un cietokšņi, Kavūra laukums, Republikas laukums, rātsnams, Villa dei Mulini – Napoleona Bonaparta rezidence, pludmales. Pārbrauciens uz skatu laukumu Monte Cappane lai ar funikulieri paceltos uz salas austāko virsotni un baudīt neaizmirstamos salas skatus. Dienas nobeigumā vēsturiskas villas apmeklējums, lai apskatīt vīna krājumus. Vīna degustācija.
Pārbraukšana uz kontinentu. Atgriešanās Montekatini Termē. Nakts viesnīcā.

7.diena. Krītošā Pizas torņa māģija.
Brokastis viesnīcā. Atpūta Montekatini Termē vai izbraukuma ekskursija uz pus dienu Nr.4: Piza (par papildus samaksu: 40 €).
Dienas pirmo daļu pavadīsim Pizā, kas ir vēsturiska pilsēta, ko visā pasaulē pazīst kā «krītošā Pizas torņa pilsētu». Šodien iepazīsimies ar senās jūras Republikas arhitektūras pērlēm un apskatīsim kompleksu ap Piazza dei Miracoli (Brīnumu laukumu), kas ietver Katedrāli, Battistero di San Giovanni, kapenes un pasaulslaveno Pizas torni. Brīvais laiks suvenīriem.
Dienas turpinājumā Jums būs arī iespēja apmeklēt arī I GIGLI tirdzniecības centru, lai iegādātos populārākās itāļu preces: vīnu, olīvu eļļu, makaronus u c.
Izbraukšana uz viesnīcu Itālija Ziemeļos. Nakts viesnīcā (Veneto reģions).

8.diena. Atpūta termālā peldētavā "Romertherme".
Brokastis viesnīcā. Austrija. Mājīgais un romantiskais Bādenes kūrorts ar 15 termāliem avotiem, greznām kūrmājām, rezidencēm, villām un ziedošiem parkiem. Ideāla vieta atpūtai! Tikai 26 km attālums šķir Bādeni no Vīnes, tuvu un tajā pašā laikā pietiekoši tālu, lai atpūstos no pilsētas steigas un drūzmas, te var mānīgi apturēt laika skrējienu un pasapņot! Atpūta termālā peldētavā "Romertherme" būs labs enerģijas un možuma papildinājums mūsu ceļojuma noslēgumā. Ceļa turpinājums: Austrija, Čehija, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Čehijas robežas.

9.diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz mājām. Polija, Lietuva, Latvija. Vēlā atgriešanās Rīgā.

*Nr. 3: Elbas sala (par papildus samaksu: 60 €, cena iekļauj kuģu biļetes). Sliktos laika apstākļos (kuģošanai nepiemēroti laika apstākļi), ekskursija tiek aizvietotā: ekskursija uz Lukku un ieejas biļeti uz peldētavu "La Villa Resort" Montekatini Termē. Lukka: Renesanses mūriem tītā, tā galvenokārt pārsteidz ar baznīcu, kas šķiet nesamērīga pret pārējo zemo apbūvi, Baznīcu rotā smalki izstrādātas kolonnas – divas vienādas neatrast. Cik grezna tā ir ārpusē, tik askētiska iekšpusē. Pāri pilsētai tālu skatu var gūt no torņa, uz kuru Jums būs iespēja uzkāpt.

Ceļojuma cena:
€ 485.00 (1 vieta autobusā)
€ 585.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 140.00 (piemaksa par vienvietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 7 € (līdz 65 gadiem) / 14 € ( 65+)
*izbraukuma ekskursija Nr. 1: Toskānas skaistums - 45 €;
*izbraukuma ekskursija Nr. 2: Toskānas pērles: Volterra - Sandžiminjano – Sjēna - 50 €;
*izbraukuma ekskursija Nr. 3: Elbas sala - 60 €;
*izbraukuma ekskursija Nr. 4: Piza – 45 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25%.

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju pakete” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3; Nr.4; = Maksājot Rīgā = 185.00 euro 

- Miramares pils – 8 € / 5 € bērniem;
- Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija privātajās vīna darītavā Toskānā – 20 €;
- Funikulieris Elbas salā – 6 €;
- Austiņas apskates ekskursijām – 10 €;
- S.Kroces katedrāles apmeklējums – 8 €;
- Funikulieris Montekatini Termē – 7 €;
- Termālais centrs Romheterme – 15.10 €;
- Pizas tornis (ieejas biļete) - 18 €;
- Pizas katedrāle vai Battistero di San Giovanni (ieejas biļete) - 5 € / Vai ieeja abos objektos - 7 €;
- Guinigi tornis Lukkā - 3.50 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Toskānas krāsas un Elbas sala. (Miramares pils – Trieste – Florence – Toskānas vīnu un lauku labumu degustācija – Volterra – Sandžiminjano – Sjēna – Elbas sala / *Lukka – Atpūta termālā peldētavā)
(21.10.2017-29.10.2017)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme
Ievadiet drošības kodu:*