TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

MAZĀ, JAUKĀ BALKĀNU TŪRE: Kravicas ūdenskritums, Počitelj, Mostāra, Peļešacas pussala, Orebiča, Korčula, Stona, Kotora, Perast, Budva, zivju pikniks, folkloras vakars

Description

Valsts: Bosnija Hercegovina, Horvātija, Melnkalne

MAZĀ, JAUKĀ BALKĀNU TŪRE
KRAVICAS ŪDENSKRITUMS – POČITELJ – MOSTĀRA – VĪNU DEGUSTĀCIJA – PEĻEŠACAS PUSSALA – OREBIČA – KORČULA – STONA – AUSTEREU DEGUSTĀCIJA - KOTORA – PERAST – ŠKREPJELA DIEVMĀTES SALA – BUDVA – FOLKLORAS VAKARS – ZIVJU PIKNIKS
21.10. – 28.10.2017. 
8 dienas / 4 vakariņas un visas naktis viesnīcās

Ceļojuma cena: € 350 
1.diena. 21.10. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta 5:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Polijas teritorijā ieturēsim pusdienu maltīti. Ierašanās viesnīcā. Izvietošanās 3* viesnīcā Brno apkaimē.
2.diena. 22.10. „Ceļš uz Bosniju Hercogovinu.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Apstāšanās uz pusdienas pauzi Austrijas teritorijā. Slovēnija. Horvātija. Bosnija Hercegovina. Ierašanās viesnīcā. Vēlu vakārā/naktī izvietošanās viesnīcā 3* Neumas teritorijā.
3.diena. 23.10. „Austrumu saldumi Balkānos...”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Tālāk piestāsim nesteidzīgai pastaigai pa Počitelj. Počitelj – izcili saglabājies viduslaiku nocietinātais ciematiņš no Osmāņu impērijas laikiem. Tad seko brauciens līdz skaistākajai pilsētai valstī – Mostara. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, iegādātos suvenīrus. Piedāvājam baudot pusdienas nobaudīt Hercegovinas vīnus. Vakarā atgriešanās 3* naktsmītnē Neumas apkaimē. Vakariņas.
4.diena. 24.10. „Dalmācijas iepazīšana.”
Brokastis*. Izbraukuma eksursija (par papildus samaksu 40 €) uz Peļešacas pussalu un Korčulas salu. Brauciens pa Peļešacas pussalu, kas iesniedzas jūrā 65 km tālumā, bet tas maksimālais platums ir tikai 7 km. Pussalai cauri stiepjās kalnu grēda, tās nogāzes un līdzenumus klāj vīnogulāji un augļu dārzi, kuros audzē vīģes, citronus, apelsīnus, bet seklajos piekrastes ūdeņos tiek audzētas austeres. Piedāvājam vīna degustāciju. Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Orebiču. Tas ir populārs kūrorts. Svaigā jūras brīze patīkami atvēsina seju, pārbrauciens ar kuģīti uz Korčulas salu. Bet pirms brauciena pa jūras ceļu nodosimies peldei. Biezu Halebas priežu, ciprešu un ozolu mežu klātā, 47 km garā Korčula ir viena no lielākajām Adrijas jūras salām. Mūsdienās sala ir populāra atpūtas vieta, kas slavena ar savām klintīm un smilšu pludmalēm, ciemiem un galveno pilsētu Korčulu, kā arī slavenā ceļotāja Marko Polo dzimšanas vieta. Atpakaļ ceļā piestāsim uz fotopauzi pie Stonas mūra sienām. Krastam tuvāko pilsētu Stonu piekrastes seklo ūdeņu dēļ Sauca Stagnuma. Romieši te ieguva sāli un uzcēla cietoksni. Pilsētai apkārt vijās varenas mūra sienas. Piedāvājam nobaudīt garšīgākās austeres ar vīnu. Vakarā atgriešanās 3* naktsmītnē Neumas apkaimē. Vakariņas.
5.diena. 25.10. „Maigā Melnkalnes jūra...”
Brokastis*. Atpūta pie jūras. Pēc vēlēšanās piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 40 €) uz Melnkalni. Kotora atrodas D-Eiropas lielākā fjorda krastā un ir saglabājusi viduslaiku pilsētas šarmu. Pilsēta ir pilnībā ieskauta venēciešu būvētajos viduslaiku mūros un saglabājusi šauro ieliņu labirintus, no kuriem reizēm paveras skats uz stāvajām klintīm. Perast – mierīga baroka pilsētiņa, pretim šai pilsētiņai atrodas - Škrepjela Dievmātes sala. Ekskursijas laikā sekos nobrauciens uz Kotoras līci pa vairāk kā 20 nelieliem, šauriem serpentīniem, no kura vērosim elpu aizraujošus skatus, kuri pavērsies mūsu skatu punktam, un kurus varēsim iemūžināt gan mūsu prātos, gan fotoaparātos. Budva – viena no tūrisma metropolēm. Kopā ar lielisko dabas skaistumu Budva lepojas arī ar bagātīgu vēsturiskā mantojuma klāstu.
Pēc vēlēšanās ir iespēja doties panorāmas braucienā ar kuģiti pa Kotoras līci (15 €). Boko - Kotoras līcis ir viens no skaistākajiem līčiem pasaulē, kurš ietverts UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Lielākais līcis Adrijas jūras krastā, ievērojams dabas un vēstures objekts. Dabas skaistumu vārdos grūti izteikt. Grandiozi, burvīgi, pasakaini – tādiem epitetiem šo vietu apzīmē visi, kam vien palaimējies to redzēt.
Vakarā piedāvājam doties un baudīt nacionālo Bosniešu vakaru (par papildus samaksu 35 €), cienāsimies ar vietējās virtuves ēdienienu kā arī ar vīnu. Vakara gaitā klausīsimies dziesmas, vērosim folkloras grupas uzstāšanos, kura mūs iepazīstinās ar nacionālajām dejām. Vakarā atgriešanās 3* naktsmītnē Neumas apkaimē. Vakariņas.
6.diena. 026.10. „Saule, pelde, relaksācija jūras krastā – zivju pikniks...”
Brokastis* Piedāvājam pēc garā ceļa dodieties atpūtas izbraucienā ar kuģīti – zivju pikniks, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Ļaujieties peldei kristāldzidrajā jūras ūdenī un saules stariem! Pēc peldes Jūsu izsalkumu remdēs griltas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās 3* naktsmītnē Neumas apkaimē. Vakariņas.
7.diena. 27.10. „Atvadas no Balkāniem...”
Agri no rīta atbrīvojam numurus. Dodamies māju virzienā. Fotopauze – Krkas upes kanjos. Horvātija, Slovēnija, Austrija, Čehija. Ierašanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā.
8.diena. 28.10. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem....
Brokastis*. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• vakariņas Neumas apkaimes naktsmītnē ( 4 vakariņas)
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
• piemaksa par papildvietu autobusā € 120
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA"" medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-74 gadu vecums 14.40 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Austrumu saldumi Balkānos” 25 €, izbraukuma ekskursija “Dalmācijas iepazīšana” 40 €; izbraukuma ekskursija “Maigā Melnkalnes tūre” 40 €
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 105 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 90 €, bērniem līdz 14g.75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Kravicas ūdenskritums 2 €; vīna degustācija Peļešacas pussalā 15 €; austeru degustācija 5 €; tūristu nodoklis Kotorā 1 €; laiva līdz Škrepjela dievmātes salai un baznīcas apmeklējums 7 €; panorāmas kuģītis 15 €; nacionālais Bosniešu vakars 35 €; 14 €; zivju pikniks 30 € 2016. gada rudens izmaksas

Atcerieties, ka...
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                Klienta paraksts


____________________________                           _______________________________


Uzdot jautājumu vai pieteikties

MAZĀ, JAUKĀ BALKĀNU TŪRE: Kravicas ūdenskritums, Počitelj, Mostāra, Peļešacas pussala, Orebiča, Korčula, Stona, Kotora, Perast, Budva, zivju pikniks, folkloras vakars
(21.10.2017-28.10.2017)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme
Ievadiet drošības kodu:*