TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Baltijas kruīzs "Rudens brīvdienas Sanktpēterburgā -Helsinki - Tallina" BEZ VĪZAM!!!

Description

BALTIJAS KRUĪZS „RUDENS BRĪVDIENAS SANKTPĒTERBURGĀ - HELSINKI un TALLINA

Rīga - Tallina – Helsinki – 2 dienas Sanktpēterburgā - Helsinki - Tallina – Rīga

Lieliska iespēja ieraudzīt Krievijas ziemeļu galvaspilsētu, apmeklēt labākos pasaules muzejus, pastaigāt pa Ņevas prospektu!
Doties pastaigā pa Tallinas vecpilsētu un Helsinkiem!

Izbraukšanas datums: 25.10.2017. – 28.10.2017. / 4 dienas / BEZ VĪZAS ! ! !

1. diena. RĪGA – TALLINA - HELSINKI.
Izbraukšana no Rīgas plkst.05:30. Ierašanās Tallinā aptuveni plkst.11:00.
Plkst.12:00 pārbrauciens ar prāmi "Eckerolines" no Tallinas uz Helsinkiem .
Plkst.14:30 ierašanās Helsinkos.
Apskates ekskursija Helsinkos: Somijas galvaspilsētas galvenais laukums - Senāta laukums, kas ir visvairāk saglabājies neoklasiskā stila laukums Eiropā. Ja viesojaties Helsinkos pirmo reizi, Jūs noteikti paviesosieties arī šeit. Laukuma vidū - piemineklis Krievijas caram Aleksandram II. Ļoti interesants apskates objekts - klintī izcirsta baznīca ar stikla kupolu, no kura ieplūst ļoti daudz dabīgas gaismas. Pateicoties lieliskajai akustikai, šeit bieži tiek rīkoti baznīcas un svētku koncerti. Neviena liela pilsēta neizpaliek arī bez tirgus laukuma. Helsinkos arī tāds ir un saucās tas Kauppatori vai arī Vecais tirgus laukums. Šeit var atrast vietējā ražojuma produktus un suvenīrus.
Plkst.18:00  reģistrācija uz prāmi "Princess Anastasia" un plkst.19:00 prāmis dosies ceļā uz Sanktpēterburgu.
Šis prāmis veic regulārus reisus no Helsinkiem uz Sanktpēterburgu. " Princess Anastasia " - ir moderns kruīza prāmis, kurš var uzņemt 2 353 pasažierus. Uz kuģa ir iekārtotas 834 dažādu kategoriju kajītes. Viesu ērtībām un labsajūtai šeit ir atrodami: a"la carte un "zviedru galda" tipa restorāni, bāri, diskotēkas, bērnu rotaļu laukumi, radošas darbnīcas, SPA, trenažieru zāle, kazino, kinoteātris, beznodokļu veikali. Šis prāmis ir sava veida peldoša pilsētiņa, kur ir pieejams viss nepieciešamais, lai atpūstos un jauki pavadītu laiku.
Nakšņošana B klases  4-vietīgās kajītēs.

2. diena. SANKTPĒTERBURGA.
Plkst. 09:00 ierašanās Sanktpēterburgā. “Apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu” (3,5 stundas), profesionāla krievu valodā runājoša gida pavadībā: Kultūras pieminekļi, slavenu arhitektu šedevri, pilsētas kanāli un tilti.

Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums (ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā)

Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Pasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. (Ekskursija un ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā)

** Tiem, kuriem ir vēlēšanās, ir iespēja doties naksnīgā ekskursijā "Noslēpumainā  Sanktpēterburga"
(par papildus samaksu: 15 €). Pilsēta, nakts aizsegā, atklās savus noslēpumus un leģendas no aizgājušajiem laikiem.  Ņevas tiltu pacelšana - pati romantiskākā ainava, kuru Jūs sagaidīsiet ar glāzi šampanieša (garantēta, ja piesakās ne mazāk kā 20 cilvēku).
Nakšņošana B klases  4-vietīgās kajītēs.

3.diena. Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu.
Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu. Jūs gaida ceļojums uz vienu no lieliskākajām imperatoru dinastijas bijušajām rezidencēm - Cara ciemu, kuras tapšanā piedalījās paši slavenākie tā laika arhitekti, un tā atjaunošanā - labākie valsts restauratori, kuri tai atgrieza tās kādreizējo spožumu. Ekskursijas laikā pa Lielo Jekaterinas pili, Jūsu uzmanību visvairāk piesaistīs Dzintara istaba, ar tās ļoti neparasto vēsturi. Atkāpšanās laikā fašistu okupantu kādreiz izvesta, tā bez pēdām izzuda, un tikai tās fragmenti, kas daļēji parādās ārzemju kolekcijās atklāj to, ka šedevrs nav pazudis pavisam. Jūs redzēsiet pilnībā restaurētu kopiju, ko prasmīgi ir atjaunojuši talantīgie restauratori. Bez Dzintara istabas ekskursijas laikā Jūs redzēsiet arī citas krāšņas zāles un parādes telpas.  
Brauciens uz Sanktpēterburgas ostu. Plkst.17:00 reģistrācija uz prāmi "Princess Anastasia", lai veiktu pārbraucienu no Sanktpēterburgas uz Helsinkiem. Plkst.19:00 prāmis dodas ceļā. Uz prāmja mūs gaida izklaižu programma.
Nakts B klases  4-vietīgās kajītēs.

4. diena. HELSINKI - TALLINA - RĪGA.
Prāmja ierašanās Helsinkos plkst.08:00.
Plkst.11:30 pārbrauciens ar prāmi "Viking Line" no Helsinkiem uz Tallinu.
Plkst.14:00 ierašanās Tallinā.
Ekskursija pa Tallinas vēcpilsētas ieliņam: romantiskie skatu laukumi, nocietinājuma sienas un torņi Resnā Margarita un Garais Hermanis, Rātsnams, Zviedru bastions
Brauciens uz Rīgu, pa ceļam paredzēta apstāšanās kafijas pauzei. Ierašanās Rīgā aptuveni 23:00.

Ceļojuma cena:
€ 240.00  (1 vieta autobusā)
€ 320.00  (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€   60.00  (ekskursiju pakete)
€   50.00  (ekskursiju pakete bērniem līdz 12 gadiem )

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Brauciens ar prāmi "Eckerolines" un “Viking Line” maršrutā  Tallinn - Helsinki - Tallina;
- Brauciens ar prāmi "Princess Anastasia" maršrutā  Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki - vieta B4 klases, 4-vietīgā kajītē;
- Nakšņošana B klases  4-vietīgās kajītēs – 3 naktis
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Pastaigas ekskursija pa Tallinu un Helsinkiem.

Papildus izmaksas / "par papildus samaksu":
- Medicīniskā apdrošināšana – 4 € (personām līdz 65 gadiem) / 8 € - (vecākiem par 65 gadiem);
- piemaksa par vietu B2 klases, 2-vietīgā kajītē uz prāmja "Princess Anastasia”- 55 € / no cilvēka;
*Ekskursiju pakete uz 2 dienām ar ieejas biļetēm (paketes apmaksa Rīgā rezervējot ceļojumu – 60 € / 50 € - bērniem no 6 līdz 12 gadiem: Sanktpēterburga + Pētera un Paula cietokšņa apmeklējums + Ermitāžas apmeklējums +Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu

**Papildus ekskursijas  / nav iekļautas ekskursiju pakete:
- Vakariņas uz prāmja "Princess Anastasia" Sanktpēterburga - Helsinki - 26 € (pieaugušajam) / 13,00 € (bērniem no 6 līdz 13 gadiem);
- Brokastis uz prāmja "Princess Anastasia" Sanktpēterburga - Helsinki - 12 € (pieaugušajam) / 6 € (bērniem no 6 līdz 13 gadiem);
- Pakete brokastis + vakariņas uz prāmja "Princess Anastasia" Sanktpēterburga - Helsinki - 36 € (pieaugušajam / 18,00 € (bērniem no 6 līdz 13 gadiem);
- Pusdienas uz prāmja "Eckerolines" un “Viking Line” Helsinki - Tallina - 22 € (pieaugušajam) / 13 € (bērniem no 6 līdz 17 gadiem).

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
* Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti ceļot uz Krieviju:
Pase, kuras derīguma termiņš ir ne mazāks kā 6 mēneši līdz atgriešanās datumam;
Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) pase un dzimšanas apliecība, ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Baltijas kruīzs "Rudens brīvdienas Sanktpēterburgā -Helsinki - Tallina" BEZ VĪZAM!!!
(25.10.2017-28.10.2017)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme
Ievadiet drošības kodu:*