TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Portugālē - Algarves piekrastē Oktobris 2017

Atpūta Portugālē Algarves piekrastē
02.10.2017; 09.10.2017; 16.10.2017; 23.10.2017

Ceļojuma datums Viesnīca Lidojums / Viesnīca 

(+ekskursijas )

 Lidojums / Viesnīca / Transfērs

02.10.2017

Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 498 € 468 €
Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel 588 € 558 €
 

09.10.2017

Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 498 €

468 €

Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel 588 € 558 €
 
16.10.2017
Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 498 € 468 €
Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel 588 € 558 €
 
 23.10.2017
Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 548 € 518 €
Atpūta 4* Turim Estrela do Vau Hotel 638 € 608 €

 

 Brauciena cenā
Lidojums / Viesnīca (+ekskursijas )
iekļauts:

Brauciena cenā 
Lidojums / Viesnīca / Transfērs 
kurā iekļauj
 • Lidojums Rīga – Seviļa - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis viesnīcā
 • 6 x brokastis viesnīca
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursijas Seviļā, Lagušā, Sagres zemesragā, Faro, Silvešā
 • Pavadīšana visa brauciena laikā

 

 • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta
 • Lidojums Rīga – Seviļa - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis viesnīcā
 • 6 x brokastis viesnīca
 • Apskates ekskursija Seviļā.
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

“Turim Estrela do Vau Hotel” – viesnīcas teritorijā atrodas: baseins, restorāns, bārs blakus baseinam ar atspirdzinošiem dzērieniem, trenažieru zāle, veikaliņš, bērnu vasaras klubs, SPA centrs “Welness”, restorāns, bezmaksas Wi-Fi viesnīcas vestibilā.

Viesnīcā “Turim Estrela do Vau Hotel” ir plaši apartamenti ar mūsdienīgām mēbelēm, kondicionieri un televizoru. Numuriņos ir pilnībā aprīkota mini virtuvīte, kurā ir ledusskapis un mikroviļņu krāsns.

 

1. diena Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga-Seviļa (~5:00-8:35). Apskates ekskursija Seviļā.

sevilla

Ekskursija Seviļā – Andalūzijas galvaspilsētā. 1929. gada Ibērijas-Amerikas izstādes paviljona apskate. Apmeklēsiet pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru. Tālāk seko ekskursija skaistākajās Seviļas vietās: Spānijas laukums, Marijas Luīzes parks, Torre del Oro, kā arī tipiskais ebreju kvartāls. Ceļš uz viesnīcu Algarvē. Iekārtošanās, atpūta.

Algarve – tā ir Portugāles dienvidu piekraste, kur atrodas vistālāk uz dienvidiem esošais punkts Eiropā. Lieliskās pludmales ar zeltainām smiltīm brīnumainu klinšu ielokā stiepjas no Sagres zemesraga līdz Guadianas upei. Te var apmeklēt vēl arābu periodā celtos cietokšņus, izbaudīt lielisku Atlantijas virtuvi un saprast, kas ir “neatkārtojams portugāļu raksturs”. Nakts viesnīcā.

2. diena Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

3. diena Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija uz vistālāko dienvidos esošo punktu – Sagres zemesragu (Sv. Vinsenta zemesrags) un Lagušas pilsētiņu. 

Tieši Lagušā Heinrihs Jūrasbraucējs dibinājis slaveno jūrniecības skolu, no šejienes kuģi devās uz tālajām zemēm. Redzēsim Lagušas cietoksni un fortu, tās senās ieliņas, kuras caurvij ceptās zivs aromāts.  Pēc vēlēšanās, var apmeklēt fortu Bandeira (ieeja ~2EUR/cilv.) un vergu tirgu – skumjo vēstures lappuses liecinieku. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena  Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē došanās ekskursijā uz Silveš cietoksni.

silves

Pilsēta, kas kādreiz ir bijusi lielā romiešu apmešanās vieta un Al-Algarb arābu provinces galvaspilsēta. Pilsētā ir saglabājies cietoksnis, kas ir celts no sarkanā smilšakmens. Šaurās arābu ieliņas ej uz leju no pakalna uz Arade upi un veido vārdiem neaprakstāmu sajūtu, it kā ienirstot vēsturē. Pēc vēlēšanās, Silveš cietokšņa apmeklējums - ~2 EUR/cilv.

Pēc cietokšņa apmeklējuma dosimies uz vispopulārāko vietu Algarvē, kuru apmeklē visi uz šejieni atbraukušie tūristi – Ponta da Piedade grotu sistēmu, kur miljonu gadu garumā okeāna vilnis izskaloja brīnumainas alas un formas no zeltainām piekrastes smiltīm.  Grotu apskate tiek veikta laivās no ūdens (pēc vēlēšanās).

Pastaiga ar kuģīti uz Ponta da Piedade grotām visiem interesentiem. Pastaiga notiks tikai tad, ja ir navigācija (papildu maksa uz vietas –15 EUR, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 EUR). Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. 

5. diena Brokastis. Brīva diena vai pēc vēlēšanās ekskursija uz Portugāles galvaspilsētu - Lisabonu (papildu maksa 50 EUR). 

lisboa 

Lisabona ir viena no vissenākajām Eiropas pilsētām. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Jeronima klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitītas UNESCO sarakstā. Jeronima klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, apmeklēsim Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, Se katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Justa liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

6. diena Brokastis. Atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursija uz Faro – Algarves reģiona galvaspilsētu.  

faro

Faro dibināja finikieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta.  Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algrves vīģeskoka, mandeļu un pupiņu saldumus. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

7. diena Brokastis. Atpūta pie jūras. Nakts viesnīcā.

8. diena Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz lidostu. Lidojums Seviļa - Rīga (~9:30-15:00).

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Rīga – Seviļa - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 5 kg
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg
 • 7 naktis viesnīcā
 • 6 x brokastis viesnīca

Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par vienvietīgu izmitināšanu viesnīcās - 140 EUR

 

Pēc vēlēšanās papildus tiek apmaksāta ekskursiju un transporta pakete - 199 EUR

 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursijas Seviļā, Lagušā, Sagres zemesragā, Faro, Silvešā
 • Pavadīšana visa brauciena laikā

Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

 • Ekskursijas brauciens uz Lisabonu - 50 EUR
 • Pastaiga ar kuģīti uz ūdens grotām - 15 EUR, bērniem līdz 10 gadiem - 7,50 EUR

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.

Pases derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēneši pēc atgriešanās no ceļojuma trešajās pasaules valstīs.

Tel. +371 26522650


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Vārds
Kontakti
Jautājums vai piezīme
Ievadiet drošības kodu: