TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Spānija 10. Septembris 2017

 

Spānija
10.09.2017;

 

Cena 1 cilvēkam DBL numurā (dzīvojot numurā divatā)

Atpūta 3* viesnīcā – pēc fortūnas sistēma (600 m līdz jūrai) 289 EUR

Atpūta 3* viesnīcā Olympic Calella 299 EUR

Atpūta 3* viesnīcā Summer Sun 339 EUR

Atpūta 4* viesnīcā CALELLA PALACE 349 EUR

Atpūta H-TOP 4* viesnīcā Royal Beach Hotel  369eur

  !!!Bonuss!!! Pērkot jebkuras 4 ekskursijas: 6 brokastis (30 EUR) un transfers lidosta-viesnīca-lidosta (70 EUR) – iekļautas cenā (ekskursijas iepriekš jāizvēlas birojā).

1 Diena Tikšanās Rīgas lidostā ~21:45 (precīzu laiku skatieties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena)  Lidojums Rīga-Barselona (~23:45– 02:15).

2   Diena Transfērs uz viesnīcu (par papildu maksu). Iekārtošanās viesnīcā. Brīvs laiks. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). Nakts viesnīcā.Brokastis(par papildu maksu). Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Monseratu * (pēc vēlēšanās, papildu maksa 49 EUR). Monseratā (Monasterio de Montserrat) atrodas funkcionējošs benediktiešu klosteris, Katalonijas garīgais simbols, reliģiozais centrs un svētceļojumu galvenais galamērķis visiem pasaules katoļiem. Monserata tika dibināta 9. gadsimtā, tā atrodas gleznainā vietā kalnos, 725 m augstumā virs jūras līmeņa. Savu nosaukumu tā ieguvusi no Monseratas kalnu apvidus. Te glabājas Katalonijas aizstāves attēlojums – La Moreneta, Jaunavas Marijas koka statuja. Leģenda vēsta, ka statuju izcirtis apustulis Lūka, savukārt apustulis Pēteris atvedis to uz Spāniju 50. gadā. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). Nakts viesnīcā.

3   Diena Brokastis(par papildu maksu). Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens „Salvadora Dalī pasaule”* (pēc vēlēšanas, papildu maksa 49 EUR + ieejas biļetes muzejos) Salvadora Dalī muzejs Figerasā ir neparasta, noslēpumaina un ekstravaganta vieta, tāpat kā tās autors. Nelielas zāles ir pilnas ar noslēpumiem, ko var atklāt, tikai uzmanīgi ielūkojoties telpā sev apkārt. Muzejā var ne tikai apskatīt Salvadora Dalī darbu oriģinālus, bet arī apbrīnot satriecošu rotu kolekciju, kas ir izgatavotas pēc viņa skicēm. Tikai pusstundas brauciena attālumā no Figerasas atrodas mazs ciematiņš Pubol, kur mūžīgo mieru atrada Dalī mūza un sieva Gala. Šajā viduslaiku pilī, kuru Dalī uzdāvināja savai mīļotajai sievietei, ir saglabāta atmosfēra, kas apvija šo neparasto pāri. Mēbeles, personīgās mantas, apģērbs, automašīnas – tas viss ļauj uzzināt nedaudz vairāk par mākslinieka dzīvi. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). Nakts viesnīcā.

4   Diena Brokastis(par papildu maksu).Brīvs laiks pie jūras. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).  Nakts viesnīcā.

5   Diena Brokastis(par papildu maksu). Brīvs laiks pie jūras , dienas otrajā pusē ekskursijas brauciens uz Žironu un Tossu de Maru (pēc vēlēšanas, papildu maksa49 EUR). Reizēm liekas, ka Žironas viduslaiku rajoni vēl atceras visus notikumus, kas te norisinājās gadsimtu gaitā. Ne velti šo pilsētu dēvē par pasakaino pilsētu: trīsgalvainais briesmonis Žerio, Svētais Narciss, kurš izglāba pilsētu ar mušu palīdzību, mistiskās ebreju parādu kalpības raksta radītājs rabīns Bonastruks Sa Porta, pārakmeņojusies ragana, kura joprojām biedē vietējos bērnus, spārnotais pūķis, kas peld zem Žironas tiltiem pilnmēnesī – tie ir tikai daži no tēliem, par kuriem Tu uzzināsi ekskursijas laikā, pastaigājoties pa klusajām vecpilsētas ieliņām. Tālāk ceļš vedīs uz nelielu pilsētu Spānijas austrumos – Tossu de Maru. Pilsēta atrodas mājīgā līcī, pavisam tuvu klinšainam krastam. Šaurajās pilsētas ieliņās atrodas bodītes ar saldumiem un suvenīriem. Tad būs iespēja aiziet uz nelielu laukumu ar ļoti skaistu 18. gs. baznīcu – Església de Sant Vincent. Tālāk – gleznaina palmu krastmala Passeig del Mar, tai no vienas puses ir daudz restorānu, bet no citas – Lielā pludmale (Gran Platja). Galvenais apskates objekts un vēsturiska vērtība, kā arī Tossas de Maras simbols, ir viduslaiku cietoksnis – tam ir vairāk nekā 800 gadu un tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem visā Katalonijas piekrastē. Sasniegt to var, braucot ar nelielu lokomotīvi vai ejot kājām pa serpentīnu tieši no Lielās pludmales, pa ceļam apbrīnojot bronzas skulptūras. No mūriem var baudīt satriecošu skatu uz Lielo pludmali, klintīm un bezgalīgo jūru. Cietokšņa augšā atrodas Camino de la Luz bāka, kas gandrīz gadsimtu palīdzēja jūrniekiem nenomaldīties. Vēl viens Tossas de Maras simbols ir ragana, kuru lelles veidā var iegādāties suvenīru bodītēs. Vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka kādreiz te bija daudz raganu, un pilsētas iedzīvotāji novietoja durvju un logu priekšā raganu lelles – tās kalpoja kā zīme tam, ka pilsēta ir to aizbildnībā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). Vakarā pēc vēlēšanās varēs apmeklēt bruņinieku turnīru un flamenko dejas (papildu maksa 45 EUR). Šovs “Bruņinieku turnīrs” ļaus pilnībā iegrimt 14 gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Būs arī flamenko deju priekšnesumi. Flamenko ir tradicionāls spāņu deju stils, kas radies Andalūzijā. Flamenko dejas un dziesmas pavada ģitārspēle, ritmiska plaukstu sišana (palmas), perkusijas instrumenta spēle (cajón) un kastaņetes. Nakts viesnīcā. 

6   Diena Brokastis (par papildu maksu). Brīvs laiks pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz Rupitu un Besalu (papildu maksa 49 EUR). Katalonijas Pireneju priekškalnos, rajonā ar nosaukumu “Vulkānu zeme”,

atrodas laika neskarta noslēpumaina pilsētiņa Rupit. Te dzīvo nedaudz vairāk par 300 iedzīvotājiem, un pati pilsēta ir uzbūvēta aizā uz lavas, kas palika te pēc izvirduma. Leģenda vēsta, ka šajā kalnu ciematiņā dzīvoja un slēpās no bargās inkvizīcijas raganas. Pēc tam dosieties pie Katalonijas lielākā ezera, kas atrodas 15 km attālumā no

pilsētas, netālu no vulkāniem, kas jau sen nedarbojas. Ezers ir veidojies pirms vairāk nekā 250 000 gadiem seismisko kataklizmu rezultātā un kādreiz kalpoja par mājvietu niknam pūķim un nāriņām. Neparasti tīrais, gaiši zilais ūdens ļauj redzēt “dzīvos” akmeņus – traverti. Piekrastē ligzdo putni. Apbraucot ezeru, dosieties uz seno pilsētiņu Besalu.

Šķērsojot 11. gadsimtā uzbūvēto tiltu, nokļūsiet viduslaikos. Te vēl ir saglabājušās ebreju kopienas pēdas. Tā kādreiz bija visbagātākā un cienījamākā Katalonijā. Vietējie veikaliņi piedāvā tūristiem dažādus oriģinālus “viduslaiku” suvenīrus, kā arī vietējas desas un liķierus. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu). 

7   Diena Brokastis (par papildu maksu). Brīvs laiks vai ekskursijas brauciens uz Valensiju (papildu maksa 69 EUR) Mūsdienās Valensija ir trešā lielākā Spānijas pilsēta tūlīt aiz Madrides un Barselonas. Pilsētas vecās ēkas un būves liecina par pilsētas aizraujošo vēsturi. Valensija ir tipiska, silto Vidusjūras ūdeņu apskalota, austrumu piekrastes pilsēta, kurai raksturīga strauja, dažbrīd pat haotiska attīstība. Lagūnu un smaržojošo apelsīnu dārzu ieskauto pilsētas skaistumu aprakstījis neviens cits kā slavenais rakstnieks Blasko Ibanjess. Valensija kļuva par bagātu un plaukstošu pilsētu, pateicoties sākumā lauksaimniecībai un zvejniecībai, bet vēlāk rūpniecības nozarei. Tā ir daudzveidīga, dzīvespriecīga, gaiša un trokšņaina pilsēta, kur senās Turijas upes krastos zaļo parki. Vai “PortAventura” izklaides parka apmeklējums (papildu maksa 79 EUR). Port Aventura –otrais lielākais atrakciju parks Eiropā pēc Disnejzemes Parīzē . Parks atrodas Salou pilsētā un aizņem 115 ha lielu platību. Parks sastāv no piecām zonām ar atrakcijām bērniem un pieaugušajiem: Vidusjūras zona ar akmens ielām ar tām raksturīgām baltiem namiem aizvedīs uz Galveno laukumu, zvejnieku ciematiņa laukumu, kur notiek tautas svinības. Šajā zonā atrodas bāri un restorāni, kā arī suvenīru bodītes. Nākamā zona — Polinēzija, te ir viss zaļš, skaļi dārd ūdenskritumi. Te atradīsiet brīnišķīgas atrakcijas un senās valsts eksotiskās dejas. Te Jūs gaidīs neparasta atrakcija – Jūras Odiseja (Sea Odyssey). Jums būs iespēja cīnīties ar jūras briesmoni, izpētīt nogrimušos kuģus, atbrīvot zemūdens laivu, kas iekļuva izdzisušajā okeāna vulkānā. Tālāk Jūs sagaidīs Lielā Ķīnas impērija, kas uz „Port Aventura” atnesa lielo imperatora teātri, templi ar uzvedumiem, akrobātiskajiem trikiem un priekšnesumiem, kā arī slaveno Ķīnas mūri, Dragon Han atrakciju un Eiropā augstākās amerikāņu kalniņus - Shambhala . Nākamā zona - Meksika. Jūs varēsiet nobaudīt asos meksikāņu ēdienus un paklausīties mariači dziesmas. El Diablo, Jukatāna un Condor viesuļvētra atrakcijas gaida Jūs. Un, beidzot, Mežonīgie rietumi. Te Jūs gaidīs Toma Sojera skola, blakus ir zeltraču kapsēta, pilsētas cietums ar karātavām, salons ar kovbojiem un jautrām meičām. Šajā zonā atrodas vispopulārākā atrakcija – “Stampida"”. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

8   Diena Brokastis (par papildu maksu). Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu (piemaksa 49 EUR). Barselona – otra lielākā Spānijas ostas pilsēta un Katalonijas galvaspilsēta, kas pazīstama jau kopš antīkajiem laikiem. Tevi sagaida aizraujoša ekskursija, Tu redzēsi Barselonas katedrāli, kas celta greznā gotiskā stilā. Varēsi pastaigāties pa La Rambla – galveno gājēju ielu Barselonā, kuras apmeklējums ir savdabīgs rituāls visiem pilsētas viesiem. La Rambla sākas Katalonijas laukumā un beidzas pie slavenā pieminekļa, kas veltīts Kristoforam Kolumbam. La Rambla ir piedzīvojums, kurā ik dienu piedalās daudzi tūristi, pilsētnieki, vietējie puķu audzētāji un suvenīru pārdevēji, mākslinieki, mīmi, aktieri, mūziķi un daudzi citi. Šeit katru dienu valda neparasta atmosfēra. Pēc ekskursijas varēsi baudīt slaveno “dziedošo ” strūklaku skaistumu. Spāņi šo Barselonas ievērojamo vietu dēvē par “Fontanas Magicas” (maģiskās strūklakas), un viņi nekļūdās, jo ūdens, gaismas un mūzikas saspēle veido īstu burvestības auru. Divas stundas ilgais šovs paiet nemanot. Puse programmas norit klasiskās mūzikas pavadījumā, bet otrā skan pasaules popmūzikas hīti. Šis brīnumainais šovs sākas uzreiz pēc saulrieta, kad, skanot klasiskajai mūzikai, ūdens strūklas veido brīnišķīgas figūras un gaismas zīmējumus. Šajā priekšnesumā tiek izmantotas 50 krāsas un toņi, radot pasakainu šovu, ko katru vakaru vēro Barselonas viesi un iedzīvotāji. Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (par papildu maksu).

9   Diena Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz Žironas lidostu. Ceļš uz lidostu. Reģistrācijas sākums.  Lidojums Žirona-Rīga (~08.15-12.15).

 

Cenā iekļauts:
Lidojums Rīga-Barselona (Bagāža: rokas bagāža līdz 8 kg (55×40×20 cm), Nododamā bagāža līdz 20 kg (100 х 50 х 80 cm))
Lidojums Žirona-Rīga (Bagāža: rokas bagāža līdz 5 kg (55 * 45 * 25 cm), Nododamā bagāža līdz 15 kg (56 * 32

* 84 cm))
Transfērs
7 naktis viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)

 

Pēc vēlēšanās, papildus tiek apmaksāts:

6 x brokastis- 30 EUR
Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta - 70 EUR

Ekskursijas brauciens uz Barselonu ar strūklaku apmeklējumu — 49 EUR
Ekskursijas brauciens uz Žironu un Tosa de Mara — 49 EUR

Salvadora Dalī pasaule - 49 EUR + ieejas biļetes

Ekskursijas brauciens uz Rupitu un Besalu — 49 EUR
Ekskursijas brauciens uz Monseratu ar vīnu degustāciju — 49 EUR

Ekskursijas brauciens uz Valensiju – 69 EUR

Bruņinieku turnīrs-šovs + flamenko dejas (nav ekskursija)

Vakariņas viesnīcā — 69 EUR/7 dienas — var apmainīt pret pusdienām

Ēdināšana pakete “Viss iekļauts” - 130 EUR ***; 150 EUR ****

 

!!!Bonuss!!! Pērkot jebkuras 4 ekskursijas: 6 brokastis (30 EUR) un transfers lidosta-viesnīca-lidosta (70 EUR) – iekļautas cenā (ekskursijas iepriekš jāizvēlas birojā).

 

  • Papildus obligāti tiek apmaksāts:

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos - 160 EUR

 

Tūristu nodeva 3* viesnīcā — 0.50 EUR /dienā

 

*Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju norises laiku un dienas kārtību neizmainot pašu tūres programmu.

*Dzērieni un ēdieni lidmašīnas klajā par papildu maksu


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Vārds
Kontakti
Jautājums vai piezīme
Ievadiet drošības kodu: