TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

BALTĀS NAKTIS SANKTPĒTERBURGĀ. (Rīga – Pleskava - Sanktpēterburga - Rīga)

Description

BALTĀS NAKTIS SANKTPĒTERBURGĀ

Lieliska iespēja ieraudzīt Krievijas ziemeļu galvaspilsētu, apmeklēt labākos pasaules muzejus, pastaigāt pa Ņevas prospektu, izbaudīt krāšņās caru pilis un parkus
Maršruts: Rīga – Pleskava - Sanktpēterburga - Rīga

Izbrauksanas datums: 22.06.2019 - 26.06.2019 ( 5 dienas/ visas 4 naktis viesnīcā 3*** ar brokastim Pēterburgā

1. Diena – 22.06.2019 (sestdiena)
Izbraukšana no Rīgas 05:30.
Ierašanās Pleskava. Apskates ekskursija pa pilsētu: Kremlis, Trejādības katedrāle . Brīvais laiks pusdienai un izbraukšana uz Sanktpēterburgu.
Iekārtošanās viesnīcā 3*** Sanktpēterburgā.

2. Diena - 23.06.2019 ( svētdiena ) «APSKATES EKSKURSIJA pa SANKTPĒTERBURGU. ERMITĀŽAS APMEKLĒJUMS»
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu (3,5 stundas), profesionāla krievu valodā runājoša gida pavadībā: Kultūras pieminekļi, slavenu arhitektu šedevri, pilsētas kanāli un tilti. Ermitāžas apmeklējums. Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Pasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. (Ekskursija un ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā). Nakts viesnīcā 3*** Sanktpēterburgā.

3. Diena – 24.06.2019 ( pirmdiena ) Ekskursija uz Pēterhofu. ** Naksnīgās Sanktpēterburgas romantika.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Pēterhofu – parku, piļu un strūklaku pilsētu. Pēterhofas pērles – Lejas parka apskate. No Lielās pils un balkona, kas vainago Lielo kaskādi, paveras brīnišķīgs skats uz parku. Kanāls, kura krastus rotā neskaitāmas strūklakas, milzis Samsons uz klints, zeltīto skulptūru grupas un strūklaku kaskādes, marmora kolonnas ar mirdzošiem kupoliem, baseini un strūklaku vāzes, ko papildina rakstainas puķu dobes. Nekur citur Jūs neredzēsiet tādu strūklaku, kaskādes un jūras savienojumu. Ja par Pēterhofas dvēseli uzskata tās krāšņās strūklakas, tad par tās sirdi var uzskatīt Monplezīras pili. Monplezīras pils - «mana labpatika» - tā tika dēvētas līdzīgas ārpilsētas celtnes, domātās personiskām vajadzībām. Pēterim I ļoti patika šī pils, jo tā atbilda viņa uzskatiem par izglītota cilvēka ideālu mitekli. Īpaši tika izcelts tas, ka pils atrodas jūras tuvumā.
**Tiem, kuriem ir vēlēšanās, ir iespēja doties naksnīgā ekskursijā “Naksnīgās Sanktpēterburgas romantika ” (par papildus maksu: 15 €). Pilsēta, nakts aizsegā, atklās savus noslēpumus un leģendas no aizgājušajiem laikiem. Ņevas tiltu pacelšana – pati romantiskākā ainava, kuru Jūs sagaidīsiet ar glāzi šampanieša (garantēta, ja pieteiksies vismaz 20 cilvēki).
Nakts viesnīcā 3*** Sanktpēterburgā.

4. Diena - 25.06.2019 ( otrdiena )Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu.
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu. Jūs gaida ceļojums uz vienu no lieliskākajām imperatoru dinastijas bijušajām rezidencēm - Cara ciemu, kuras tapšanā piedalījās paši slavenākie tā laika arhitekti, un tā atjaunošanā - labākie valsts restauratori, kuri tai atgrieza tās kādreizējo spožumu. Ekskursijas laikā pa Lielo Jekaterinas pili, Jūsu uzmanību visvairāk piesaistīs Dzintara istaba, ar tās ļoti neparasto vēsturi. Atkāpšanās laikā fašistu okupantu kādreiz izvesta, tā bez pēdām izzuda, un tikai tās fragmenti, kas daļēji parādās ārzemju kolekcijās atklāj to, ka šedevrs nav pazudis pavisam. Jūs redzēsiet pilnībā restaurētu kopiju, ko prasmīgi ir atjaunojuši talantīgie restauratori. Bez Dzintara istabas ekskursijas laikā Jūs
redzēsiet arī citas krāšņas zāles un parādes telpas.
Brīvais laiks vai papildus ekskursija**: **Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» - 15 € (garantēta, ja pieteiksies vismaz 20 cilvēki);
Nakts viesnīcā 3*** Sanktpēterburgā.

5. Diena – 26.06.2019 ( trešdiena ) Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums
Brokastis viesnīcā. Numuru atbrīvošana. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums (ieejas biļetes iekļautas ekskursiju paketes cenā)
Izbraukšana uz Rīgu. Pa ceļam pusdienas pauze. Ierašanās Rīga pec 23:00

Ceļojuma cena:
€ 340.00 (1 vieta autobusā)
€ 80.00 (papidvieta autobusā)
€ 170.00 (piemaksa par 1- vietīgu numuru SINGL viesnīcā)
+90 € (ekskursijas pakete)
+80 € (ekskursijas pakete bērniem līdz 12 gadiem (11.99))

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris,), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcā 3*** Sanktpēterburgā ar brokastīm divvietīgos - numuriņos ar visām ērtībām (WC, vanna vai duša numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Pastaigas ekskursija pa Pleskavu.

Papildus izmaksas / "par papildus samaksu":
- Medicīniskā apdrošināšana – 3 € (personām līdz 65 gadiem) / 6 € - (vecākiem par 65 gadiem);
Latvijas Pilsoniem vajag noformēt vīzu uz Krieviju (noformēsanas laiks 9 darba dienas ) – 70 €
(steidzama noformēšana 4 darba dienas ) – 114 €
*Ekskursijas pakete (ar apmaksu Rīgā) -90 €/ 80 € - bērniem 6-12 gadiem (11.99) : Apskates ekskursija pa Pleskavas pilsētu: Kremlis, Trejādības katedrāle+ ERMITĀŽAS APMEKLĒJUMS+ Ekskursija uz Puškinu (Cara ciemu) un Jekaterinas pils ar Dzintara istabas apmeklējumu+«APSKATES EKSKURSIJA pa SANKTPĒTERBURGU»+ Ekskursija uz Pēterhofu+ Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums

**Papildus ekskursijas / nav iekļautas ekskursiju pakete:
**Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upēm un kanāliem «Ziemeļu Venēcija...» - 15 € (garantēta ja ir ne mazāk kā 20 cilvēku);
**Naksnīgā ekskursijā “Naksnīgās Sanktpēterburgas romantika ” (par papildus maksu: 15 €)
** Pusdienas Sanktpēterburgā / kompleksa / - no 300 RUB = līdz 5 €
** Reģistrācija iebraucot Krievija - obligāta samaksa viesnīcā  – 200 RUB

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
* Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti ceļot uz Krieviju:
Pase, kuras derīguma termiņš ir ne mazāks kā 6 mēneši līdz atgriešanās datumam;
Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) pase un dzimšanas apliecība, ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
Latvijas Pisoniem - vajag noformēt vīzu uz Krieviju
(noformēsanas laiks 9 darba dienas ) – 70 €
(steidzama noformēšana 4 darba dienas ) – 114 €


Uzdot jautājumu vai pieteikties

BALTĀS NAKTIS SANKTPĒTERBURGĀ. (Rīga – Pleskava - Sanktpēterburga - Rīga)
(22.06.2019-26.06.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme