TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

CEĻOJUMS UZ NORVĒĢIJAS FJORDIEM: Oslo, Hardanervidda, sognefjords, Flomas bānītis, Bējas ledājs, Bergena, Sūrfjords, Folgefonnas ledājs, Heddales stāvbaznīca, Stokholma

Description

Valsts: Norvēģija

CEĻOJUMS UZ NORVĒĢIJAS FJORDIEM
OSLO – HARDANGERVIDDA - VĒRINGAS ŪDENSKRITUMS – HARDANGERFJORDS – SOGNEFJORDS - FLOMAS BĀNĪTIS - BĒJAS LEDĀJS - PĀRSTEIGUMU CEĻŠ – BERGENA - SŪRFJORDS – FOLGEFONNAS LEDĀJS - LOTES ŪDENSKRITUMS - HEDDALES STĀVBAZNĪCA - STOKHOLMA
05.07. – 12.07.2019.
8 dienas / Visas naktis kempingos / 2 naktis uz prāmja
Ceļojuma cena: € 480. 

1. diena. 05.07. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Pulcēšanās Rīgas ostā plkst. 15:30. 17:30 prāmja attiešana no Rīgas uz Stokholmu ar prāmi “Tallink”. Nakts uz prāmja.
2. diena. 06.07. „Stokholma – Oslo...”
No rīta (10.30) ierašanās Stokholmas ostā. Pārbrauciens līdz Norvēģijas galvaspilsētai Oslo. Nakts kempingā Oslo apkaimē. Ierašanās kempingā.
3. diena. 07.07. „Oslo – Hardangervidda - Vēringas ūdenskritums – Hardangerfjords...”
Norvēģijas galvaspilsētas Oslo apskate. Gustava Vīgelana skulptūru parks, Akershūsas cietoksnis, galvenā gājēju iela Kārļa Juhana gāte, karaļpils. Brīvs laiks pilsētā. Ap 15.00 - pārbrauciens līdz Hardangerfjordam. Pa ceļam vērosim burvīgas dabas ainavas Hardangeras augstkalnu plato (Hardangervidda) paviesosimies skatu laukumā pie 182 m augstā (Vøringfossen). Nakts kempingā Hardangerfjorda piekrastē. Ierašanās kempingā.
4. diena. 08.07. „Sognefjords: Flomas bānītis - Bējas ledājs - Pārsteigumu ceļš...”
Atpūta Hardangerfjorda krastā vai izbraukuma ekskursija līdz garākajam Norvēģijas fjordam – Sognefjordam (par papildus samaksu 50 €). Pārbrauciens līdz burvīgajam Flomas (Flåm) ciematiņam Sognefjorda atzara - Aurlandsfjorda krastā. Piedāvājam doties aizraujošajā 2 stundu izbraucienā ar Flomas bānīti līdz Mirdālai (Myrdal). Tas ir pārsteidzoši skaists ceļojums, vērojot kontrastus starp 1400 m augstumā sniegiem klātām kalnu virsotnēm un fjordu, neskartās dabas ainavas, auglīgās pļavas un senās norvēģu tautas tradīcijas! Dzelzceļš sasniedz augstumu 863 m virs jūras līmeņa šķērsojot 20 tuneļus. 2014. gadā Lonely Planet atzina to par visskaistāko dzelzceļa ceļojumu visā pasaulē! Brauciena turpinājumā apmeklēsim Bējas ledāju (Bøyabreen), kas ir lielākā Eiropas ledāja Justedalbreen atzars. Brauciens pa t.s. „Pārsteigumu ceļu”, ko uzskata par vienu no skaistākajiem Norvēģijā. Brauciens pāri Sognefjordam ar prāmi. Nakts kempingā Hardangerfjorda piekrastē. Atgriešanās kempingā.
5. diena. 09.07. „Burvīgā Hanzas pilsēta Bergena...”
Atpūta Hardangerfjorda krastā vai izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 45 €) līdz Bergenai, otrai lielākai un vienai no skaistākajām pilsētām Norvēģijā. Komponista Edvarda Grīga mājas-muzeja – “Troldhaugenas” apmeklējums. Ekskursija Bergenā: pastaiga pa vecpilsētu, kas saglabājusi seno koka arhitektūru, Bergenas cietoksnis, Zivju tirgus, pilsētas panorāma no Fleiena kalna, kur var uzbraukt ar funikuleri. Brīvajā laikā iesakām apmeklēt slaveno Bergenas akvāriju. Nakts kempingā Hardangerfjorda piekrastē. Atgriešanās kempingā.
6. diena. 10.08. „Sūrfjords – Folgefonnas ledājs - Lotes ūdenskritums - Heddales stāvbaznīca...”
Brauciens gar Sūrfjordu, Hardangerfjorda atzaru, trešo lielāko Norvēģijas ledāju Folgefonna. Gleznainā 165 m augstā Lotes ūdenskrituma apskate (Låtefoss) Oddas ielejā. Telemarkas dabas ainavas. Vislielākās viduslaiku koku baznīcas Norvēģijā - Heddales stāvbaznīcas apskate. Senās koka baznīcas ir unikālais Norvēģijas arhitektūras mantojums. Heddales baznīca bija uzcelta jau 13.gs sākumā un saglabājusi savu pirmatnējo izskatu līdz par mūsdienām! Nakts kempingā Zviedrijā. Ierašanās kempingā.
7. diena. 11.07. „Baltijas jūras rietumu krastā – Stokholma...”
Ap pusdienlaiku ierašanās Stokholmā – pilsētā, kas atrodas uz 14 salām starp Baltijas jūru un Melarēna ezeru. Iepazīšanās ar pilsētu: pastaiga pa vecpilsētu Gamla Stan, sardzes maiņas noskatīšanās pie Karaļa pils. Brīvajā laikā var apmeklēt kādu no Karaļa pils muzejiem, A.Lindgrēnes grāmatu varoņu pasauli Junibacken, vai karaliskā kuģa Vasa muzeju. Ap 15:00 reģistrācija uz prāmja. 17.00 prāmis Stokholma – Rīga. Nakts uz prāmja.
8. diena. 12.07. „Mājupceļš...”
11:00 ierašanās Rīgas ostā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• prāmja biļetes: Rīga - Stokholma - Rīga (4 vietīgās kajītes),
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi, ostu nodevas,
• nakšņošana kempingos un jauniešu viesnīcās pēc ceļojuma apraksta (4-vietīgā izvietošanās, bez gultasveļas), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• ekskursiju programma grupas vadītāja pavadībā

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa par papildvietu autobusā 120 €,
• piemaksa par divvietīgu B klases kajīti 80 €,
• Augstākas klases kajīte un ēdienreizes uz prāmja (pēc vēlēšanās),
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 7.20 € (65-69 gadu vecumā 14.40 €; 70–75 gadu vecumā 21.60 €)
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports.

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz „Sognefjorda pārseigumi: Flomas bānītis - Bējas ledājs - Pārsteigumu ceļš” 50 €; Izbraukuma ekskursija „Hanzas pilsēta Bergena” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 85 €, bērniem līdz 14g. 65 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Duša kempingos 5 – 10 NOK (1 reize); Pārbraucieni ar prāmjiem pa Norvēģiju 500 NOK; Ekskursijas brauciens ar vilcienu «Flambānis»: 460 NOK; Edvarda Grīga māja-muzejs Trolhaugenā grupā 100 NOK; Funikulieris Bergenā 90 NOK; Akvārijs Bergenā 250 NOK; Vikingu laivu muzejs Oslo 90 NOK; Kon-Tiki muzejs Oslo 90 NOK; Polārā kuģa “Fram” muzejs 100 NOK; Minikruīzs pa Sognefjordu 45 €; Karaļpils Stokholmā 100 SEK; Kuģa Vasa muzejs Stokholmā 130 SEK.
2018. gada izmaksas

Atcerieties, ka...
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                       Klienta paraksts

 


____________________________                              _______________________________


Uzdot jautājumu vai pieteikties

CEĻOJUMS UZ NORVĒĢIJAS FJORDIEM: Oslo, Hardanervidda, sognefjords, Flomas bānītis, Bējas ledājs, Bergena, Sūrfjords, Folgefonnas ledājs, Heddales stāvbaznīca, Stokholma
(05.07.2019-12.07.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme