TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Vasaras brīvdienas Slovākijā! Pilis, kalni, termas, alas un un guraļu virtuve! (Spiškas pils - Kežmaroka - Peninu Nacionālais parks - Vrboras Termālais parks - Augstie Tatri - Stari Svokovec - Demjanova alas - Bešenovas parka termālie ūdeņi)

Description

Vasaras brīvdienas Slovākijā! Pilis, kalni, termas, alas un un guraļu virtuve!
Spiškas pils - Levoča - Kežmaroka - Peninu Nacionālais parks, brauciens ar plostiem - Vrboras Termālais parks - Augstie Tatri - Stari Svokovec - Demjanova alas - Bešenovas parka termālie ūdeņi
Izbraukšanas datums: 17.07.2019 (5 dienas / visas naktīs viesnīcās)

Slovākija - apburošu kalnu, zaļu mežu, pasakainu alu un ārstniecisko minerālūdeņu avotu zeme. Šeit atrodamas bruņinieku pilis, nepieejamas klinšu virsotnes, gleznainas ielejas, zaigojoši ūdenskritumi un mazi ciematiņi ar unikāliem tautas daiļamatu meistaru radītiem muzejiem, dabas rezervātiem un nelielām mājīgām pilsētām, kas saglabājušas senatnes burvību.

1.diena.
Plkst. 05:30 izbraukšana no Rīgas. Ceļā: Latvija, Lietuva, Polija. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena. Slovākija: Spiškas pils - Levoča - Kolibas nacionālais krodziņš.
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Slovākiju. Dienas pirmajā pusē apmeklējam Spiškas Podhradje pilsētu un Spiškas pili, kas ir viena no lielākajām un iespaidīgākajām visā Eiropā. Pils paceļas gandrīz 200m virs pilsētas, uz dolomītu klints , kas apdzīvota vairāk nekā 10 000gadu tālā pagātnē. Pilī ierīkots muzejs ar nenovērtējamām pagātnes liecībām, bet pilsēta kopā ar pili iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Iespēja - pils un muzeja apmeklējums (par papildus samaksu: 5 / 3 €).
Pastaigas pa seno karaļu pilsētu Levoču, kuras vecpilsētā ir labi saglabājusi senatnes elpa, apskatāma renesanses stila apbūve, kas mūsdienās tā pasludināta par arhitektūras pieminekli (UNESCO). Levoča pamatoti lepojas ar arkām rotāto rātsnamu, Meistara Pāvila laukumu, unikālo gotisko Sv.Jēkaba dievnamu ar 18 altāru komplektu (apskate par papildus samaksu: ~ 3 €), freskām rotātiem namiem, pilsētas aizsardzības mūriem u.c.
Ierašanās Popradā, izvietošanās viesnīcā. Pēc vēlēšanās, (par papildus samaksu - 19 / 15 €), vakariņas nacionālajā restorānā «Koliba», kur dzīvās mūzikas un deju pavadībā varēs izbaudīt jauku vakaru, slovāku nacionālos ēdienus un dzērienus. Nakts viesnīcā Popradā.

3.diena. Kežmaroka - plostošana pa Dunajecas upi - termālie ūdeņi Vrborā.
Brokastis viesnīcā. Brīvs laiks Popradā vai izbraukuma ekskursiju Nr.1: Kežmaroka - plostošana pa Dunajecas upi - termālie ūdeņi Vrborā (par papildus samaksu: 50 €).
Ekskursija pa karaļu pilsētu Kežmaroku, pilsētu, kas no seniem laikiem bijusi nozīmīgs amatniecības un tirdzniecības centrs. Lieliski saglabātā vecpilsēta piedāvā apskatei savus vēsturiskos un arhitektūras dārgumus: bruģētas ieliņas ar krāsainiem namiem, iespaidīgo renesanses stila pili un rātsnamu, 17.gs. protestantu baznīcu, kas uzcelta no koka bez naglām u.c. interesantus dievnamus. 1950.gadā pilsēta pasludināta par arhitektūras pieminekli, bet mūsdienās Kežmaroka izveidojusies par Eiropas tautas daiļamatnieku festivālu pilsētu.
Dienas turpinājumā dodamies uz Peninu Nacionālo parku, kur pieredzējušu instruktoru - plostnieku pavadībā dosimies aizraujošā braucienā ar plostiem pa Dunajecas upi. Brauciens 11km garumā vedīs cauri kanjonam ar neparasti krāšņām klintīm un dramatiskiem dabas skatiem. Pēc nobrauciena Jūs sagaida pikniks Tatru kalniešu sētā, kur slovāku tautas mūzikas pavadībā nobaudīsiet slovāku virtuvi un vēl, būs iespēja piedalīties aizraujošā konkursā (par papildus samaksu apm. € 15 ). Dienas noslēgumā aicinām atpūsties Vrbovas termālā parkā (par papildus samaksu - 14 € / 11 €, transfērs + ieejas biļete uz 3 stundām). Vrbovas termālā parkā atrodams septiņu āra baseinu komplekss, ūdeņi ir bagāti ar minerāliem, kas atzīti par visaugstvērtīgākiem Centrālajā Eiropā. Ūdens temperatūra baseinos patīkama, silta līdz +38C, veselīgie ūdeņi sniedz lielisku atpūtu.
Tiem, kas vēlas aktīvāku atpūtu, pieejami vairāki slīdkalniņi, augstākais slidkalniņš virs 60m. Nakts viesnīcā Popradā.

4.diena. Augstie Tatri - Demjanova alas - Bešenovas Termālais parks - Polija.

Brokastis viesnīcā. Augstie Tatri, kalnu kūrorts Starij Smokovec, brauciens ar kalnu tramvaju, pastaigas pa kalnu takām līdz Studenovodski ūdenskritumam. Pārbrauciens līdz gleznainam kalnu ezeram Štrebske Pleso. Būs iespējas izbaudīt kalnu gaisa svaigumu, dabas skaistumu un iemūžināt fotogrāfijās Augsto Tatru kalnu krāšņās ainavas. Brauciens uz Demjanova ieleju, kas atdala Augstos un Zemos Tatru kalnus, tur apmeklēsim vienu no skaistākām Eiropas alām Demjanova Brīvības alu (par papildus samaksu: ~ 20 €). Pastaigas laikā alās sastapsimies ar pazemes pasaku valstību - miljoniem gadu veidotiem mirdzošiem stalaktītiem, akmens ūdenskritumiem, ērģelēm, ezeriem, bezdibeņiem, dziļām aizām un šauriem koridoriem.
Dienas noslēgumā atpūta Bešenovas Termālajā parkā, kur pieejami 13 atklātie un slēgtie baseini, 9 ūdens slīdkalniņi, vairāki labirinti, «akmens» pludmale un atpūtas centri ar pirtīm, džakuzi u.c. Parkā darbojas vairāki minerālūdeņu avoti ar temperatūru +27 un līdz +38C, kas uzlabos Jūsu veselību, atjaunos dzīvības spēkus un katram sniegs ūdens burvību. (par papildus samaksu: ~ 9 / 6 €). Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā.

5 diena. Mājupceļš!

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz mājām: Polija, Lietuva, Latvija. Pusdienu pauze Polijā. Vēla atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 210.00 (1 vieta autobusā)
€ 295.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 80.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SINGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst
:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Kežmaroka, plostošana pa Dunajecas upi, termālie ūdeņi Vrborā - 50.00 €;
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1 = maksājot Rīgā = 45.00 € / 38.00 € bērniem līdz 13 gadiem (12.99).

Ieejas biļetes nav iekļautas ekskursiju paketē:
- Spiškas pils: pieaug. - 5 € / bērniem - 3 €;
- Pikniks Tatru kalniešu sētā - apm. 15 €;
- Vakariņas Kolibā: pieaug. - 19 € / bērniem līdz 12g - 15 €;
- Vrbovas term/parks: pieaug. - 14 € / bērniem līdz 12g - 11 €;
- Bešenovas term/parks: pieaug. - 9 € / bērniem līdz 12g - 6 €;
- Demjanovas Brīvības alā: pieaug. - 8 € / bērniem - 5 €;
- Kalnu tramvajs Tatros - apmēram 13-20 €;
- Audio sistēma uz ekskursijam 2., un 3.dienā - 5 €
SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts - degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 - līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Vasaras brīvdienas Slovākijā! Pilis, kalni, termas, alas un un guraļu virtuve! (Spiškas pils - Kežmaroka - Peninu Nacionālais parks - Vrboras Termālais parks - Augstie Tatri - Stari Svokovec - Demjanova alas - Bešenovas parka termālie ūdeņi)
(17.07.2019-21.07.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme