TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Vācijas dārgumu lāde. (Goslāra – Harca kalni – Brokena – Vernigerode – Bad Harcburga – Zangerhauzene – Eiropa Rosarium - Falkešteinas cietoksnis – Kvedlinburga – Herrenhauzenes dārzi - Hannovere)

Description

Vācijas dārgumu lāde. Harca kalni.
Goslāra – Harca kalni – Brokena – Vernigerode – Bad Harcburga – Zangerhauzene – Eiropa Rosarium - Falkešteinas cietoksnis – Kvedlinburga – Herrenhauzenes dārzi - Hannovere
Izbraukšanas datums: 21.06.2019 - 26.06.2019  (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)

1.diena Latvija – Lietuva –Polija.
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Ceļā Lietuva – Polija. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena . Harca kalni. Goslāra.
Brokastis. Vācija. Brauciens līdz gleznainai  Goslārai, kas atrodas Harca kalnu masīvā, kur Rammelsburgas kalnā vairāk nekā 1000 gadu garumā ieguva varu un sudrabu.   Pazemes bagātības  ietekmēja  Goslāra pilsētas vēsturi un attīstību, deva iespēju piedalīties Hanzas savienībā.  Svētās vācu  impērijas laikos vismaz 300 gadus imperatoru rezidence atradās Goslārā, kā galvenā impērijas pilsēta tā ieguva „Ziemeļu Romas” nosaukumu.   
Vācu ķeizari izmantoja vērtīgos metālus, lai radītu savu bagātību simbolus, veidotu un nostiprinātu  impēriju. Pirms pilsētas apskates apmeklēsim  Rammelsburgas kalna sudraba raktuvju interesanto muzeju, kur iepazīsimies ar vērtīgo metālu ieguvi.                                                    
Dienas turpinājumā pastaigas Goslārā. Pilsēta ir slavena ar pastkartīšu cienīgām vietām, pilsēta – pasaka.
Vecpilsētas centrā var apskatīt pildrežģu ēku ansambli ar vairāk nekā 1500 namiem, bruģētas ieliņas, romānikas laikmeta imperatora pili, varenus pieminekļus un skulptūras, tirgus laukumu ar brīnišķīgu viduslaiku strūklaku, Vorta namu u.c. Pilsēta gadu simteņiem saglabājusies laika zoba neskarta, iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā.  Nakts viesnīcā Vācijā.

3.diena  Harca kalni.
Brokastis.
Ekskursija Nr.1 Harca kalni. Vernigerode, Brokena, Bad Harcburga, par papildus samaksu 45 €.
Brauciens ar šaursliežu dzelzceļu, kas pacels  augstākajā Harca kalnu virsotnē– Brokenā (1142 m v.j.l.), tur baudīsim aizraujošu apkārtnes panorāmu un malku svaiga kalna gaisa. Vernigerode - neliela pilsēta Harca kalnos neatstās vienaldzīgu nevienu senatnes baudītāju, tā ievilinās savā neregulāro ieliņu labirintā, uzvedīs arī Agneskalnā, kur paceļas burvīgā Vernigerodes pasaku pili, kas tiek dēvēta par “Harcu Noišvānšteinu”. Iespējas apmeklēt pili un „Mazo Harca kalnu” miniatūru parku. Brīvs laiks.
Atpūta nelielā kūrortpilsētiņas Bad Harcburgas termālo ūdeņu baseinos „Sole Terme”. Nakts viesnīcā Vācijā.

4.diena Harca kalnu apkārtnes jaukumi.
Brokastis.
Ekskursija Nr.2 Rožu  burvība un Kvedlinbugas šarms,  par papildus samaksu 45 €.
Brauciens līdz Zangerhauzenei, kur apskatāma lielākā Eiropas rožu kolekcija  “Europa Rosarium” ar vairāk kā 8000 rožu šķirnēm 12,5 ha platībā. Parkā acis priecēs krāsu, formu, smaržu daudzveidīb, lieliskās ainavas, izsekojot mežrozītes pārtapšanai īstā rožu karalienē. Ceļā fotopauze pie Falkenšteinas cietokšņa. Pastaigas senatnīgajā  Kvedlinburgas pilsētiņā, kur būs iespēja sekot laika atstātajām pēdām daudzu gadsimtu garumā.
Vecpilsēta pārsteidz ar arhitektūras kvalitāti un daudzveidību, dažādos laikmetos un stilos, vecpilsēta, viena no skaistākajām Vācijā, pirmā Ziemeļvācijas galvaspilsēta, iekļauta UNESCO sarakstā. Nakts viesnīcā Vācijā.

5.diena . Hanovere, Herenhauzenes dārzi.
Brokastis.   Karaliskos Herenhauzenes baroka dārzus un pili 17/18.gs. mijā izveidoja hercogiene Sofija.
Herenhauzena Sofijas laikos bija Eiropas augstās politikas un mākslas un zinātnes tikšanās vieta. Te Pēteris Lielais dejoja ar Sofiju; tur tika izklaidēta Eiropas augstā aristokrātija, un notika diskusijas par  filozofiju un zinātni.
Mūsdienās dārzi pārsteidz ar neparasto regulāro plānojumu, krāšņām ziedu kompozīcijām, skulptūrām, alejām, labirintiem un hercogu pils atturīgo eleganci. Hanoverē pastaigas būs daļa no a „sarkanā diega „maršruta, kas izveidots, lai aptvertu pilsētas galvenos apskates objektus, varēsim iepazīties kā atdzimusi pilsēta, kas  pēc 2.Pasaules kara gulēja drupās: greznā dzelzceļa stacija, tirgus laukums un Hanoveres "vēders".  "Markthalle", tirgus baznīca, operteātris, valsts muzejs, jaunais rātsnams u.c. Pārbrauciens līdz viesnīcai Polijā Slubice/apkārtne.

6.diena Mājupceļš.
Brokastis. Mājupceļš – Polija, Lietuva, Latvija.

Ceļojuma cena:
€ 360.00 (1 vieta autobusā)
€ 480.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 140.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SINGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi:
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 4 € (līdz 65 gadiem) / 8 € (65+);
- izbraukuma ekskursija Nr.1: Harca kalni. Vernigerode, Brokena, Bad Harcburga: 45 €;
- izbraukuma ekskursija Nr.2: Zalcburga - Rožu  burvība un Kvedlinbugas šarms: 45 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 80.00 €/ 67.00 € bērniem līdz 13 g. (12.99)

Ieejas biļetes par paldus samaksu / nav iekļautās cenā:
Rammelsburgas sudraba raktuvju muzejs – 15/9,- €
Vernigerodes pils  6/2,5 €
Harca kalnu miniatūru parks 6/4,- €
Šaursliežu dzelzceļa biļete ( turp/atpakaļ) ~15,- €
Harcburgas baseini „Terme sole”( 2,5 stundas)   8,5/6 €
Eiropas Rosarium  12,5/5 €
Herrenhauzenes dārzi 8/5 €

SVARĪGI !!!
* Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
* Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
* Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
* Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
* Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
* Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama Pase.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Vācijas dārgumu lāde. (Goslāra – Harca kalni – Brokena – Vernigerode – Bad Harcburga – Zangerhauzene – Eiropa Rosarium - Falkešteinas cietoksnis – Kvedlinburga – Herrenhauzenes dārzi - Hannovere)
(21.06.2019-26.06.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme