TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Indija katru nedēļu: Zelta trīsstūris + Kadžuraho + Varanasī (bez lidojuma)

INDIJA - Zelta trīsstūris + Kadžuraho + Varanasī

2018 Septembris 29

2018 Oktobris 6, 13, 20, 27

2018 Novembris 3,10,17,24,

2018 Decembris 1,8,15,

2019 Janvāris 5,12, 19, 26

2019 Februāris 2, 9, 16, 23

2019 Marts 2, 9,16, 23, 30

2019 Aprīlis 6,13

Apskates objekti:

Deli 

Indijas vārti, Prezidenta pils, Lotossa templis, Kutubs Minars,  Brila templis un Gurudvara Bangla Sahib 

Džaipura 

Ambera forts, Brauciens uz ziloņa, Pilsētas pils, Džantara Mantara un Hava Mahal, Birla templis

Agra 

TadžMahāls, Agras forts, Itmads – id - Daila, Akbar kaps, Sikandara, Abhaneri (Pakāpienu aka) un Fatehpur Sikri. 

Orčha 

Orčha forts, Džehangira pils, Radž Mahal un Rama Radži templis 

Kadžuraho 

Kamasutras tempļi

Varanasī 

Sarnatas. Brauciens ar laivu pa Gangas upi un vakara lūgšana (Aarti)

 

1.Diena  Lidojums uz Deli. Ielidojot tiek izieta pases un muitas kontrole, tikšanās ar pārstāvi, transfers uz viesnīcu.

2.Diena Deli – Džaipura (250 km/ 6 stundas)

Pēc brokastīm tikšanās ar gidu, ap plkst. 9:00 izbraukšana uz Deli apskates ekskursiju pus dienas garumā, sākot ar Indijas vārtu- memoriāls, kas celts 1931. gadā pieminot Indiešu karavīrus, kuri krita Pirmā pasaules un Afgānu karos. Mirušo karavīru vārdi ir ierakstīti sienās un Prezidenta pils- Indijas Prezidenta rezidence uzcelta 1931.g. Līdz 1950.g. tā bija angļu ģenerālgubernatora rezidence un tika saukta par angļu indijas Vicekaraļa pili, Kutuba Minara apskati- tas ir garākais (72m) ķieģeļu minarets pasaulē un ir nozīmīgs Indo islamiešu arhitektūras piemērs. To uzcēla Kutub id din Aibeks 1206. g.un tas ir UNESCO Pasaules mantojuma objekts. Pēc tam dosimies uz Lotossa templi, kuru cēla Bahai kopiena 1986. g. Šis lotossa formas arhitektūras brīnums tiek dēvēts par 20. gs modernās Indijas TadžMahalu. Templis celts kā pusatvērts lotossa zieds un ir miera un garīguma osta. Spilgti balto marmora svētnīcu ieskauj zālieni, dārzi un takas ar daiļām balustrādēm, 9 dīķiem ar kāpnēm un tiltiem (pirmdienās slēgts). Tālāk pārbrauciens uz Džaipuru, kolorīto Rādžastāna galvaspilsētu. Ierašanās un iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Džaipuri.  

3.Diena Džaipura

Agri no rīta pēc brokastīm izbraukšana uz Amberu (11 km), kas no 1037.gada līdz 1728. gadam bija galvaspilsēta drosmīgajai Radžputai. Braucienā uz ziloņa nonākam līdz Amber Fortam, kas atrodas kalnos, ekskursija pa Fortu. Vēlāk Siti Palasas - Pilsētas pils apmeklējums. Izcils Rajastānas un Mughal arhitektūras sjaukums. Pils centrā atrodas septiņstāvu celtne saukta par Čandra pili ar skaistu skatu uz dārziem un pilsētu, observatorijas Džantar Mantar (saules observatorijas – astronomisks dārgums ar saules ierīcēm, kas dod precīzas prognozes) un Hawa Mahal (Vēju pils) apmeklējums. Vēju pils ir piecstāvu sarkanā smilšakmens celtne, uzcelta 1799.g. lai aizsegtās karaliskās sievietes varētu neredzamas nolūkoties uz trokšņainajiem ielas tirdziņiem caur 593 akmens Jharokas ( maziem lodziņiem) . Ekskursiju nobeigsim ar Birla tempļa apmeklējumu. Nakts viesnīcā Džaipuri.

4. Diena Džaipuri –Abhaneri -  Fatehpura Sikri – Agra (260 km/6 stundas)

Pēc brokastīm dosimies uz Agru. Pa ceļam apmeklēsim Abhaneri kas ir populāra ar 7 gs. pakāpienu aku- Čand Baori, kas ir viena no visskaistākajām un lielākajām Indijā, apmeklēsim arī Haršat Mata templi, kas veltīts Haršat Mata, kuru uzskata par Prieka un Laimes dievieti un kura pārsteidzoši greznā viduslaiku Indijas arhitektūra pārsteidz daudz tūristus. Tālāk mēs brauksim uz Fatehpuru Sikri, šedevru, kas celts no smilšakmens ar savām pilīm raksturīgo pārsteidzošo eleganci un tām piederošo teritoriju. Pēc ierašanās Agrā, iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Agrā.

5. Diena  Agra

Agra – sena lielās Mogulu impērijas galvaspilsēta, kas pazīstama pateicoties TadžMahalu, kas vienmēr ir fascinējis kā indiešus, tā arī ārzemniekus. Lielākā Agras daļa atrodas Jamūnas upes Rietumu krastā ar Agras Fortu un TadžMahalu pašā centrā. TadžMahala (slēgts pietdienās), ko imperators Šahs Džahāns cēlis savas sievas Mumtāzas Mahalas piemiņai, apmeklējums. Tālāk brauciens uz Agras Fortu, kas celts kā militārais cietoksnis imperatoram Akbaram 1565. gadā. Sarkanā smilšakmens Agras Forts šaha Džahana laikā daļēji tika pārvērsts par pili. 2,5 km garais Forts tiek uzskatīts par Deli Sarkanā Forta priekšteci. Dienas otrajā daļā mēs apskatīsim Itmada-id-Daula kapu, ko cēlis Nur Džahans, Mogulu imperatora Džahangira sievai, par godu viņas tēvam Mirza Gijas Beg (Mirza Ghiyas Beg). Apmeklēsim arī Akbar kapu Sikandrā. Nakts viesnīcā Agrā.

6.Diena Agra – (ar vilcienu Šatabdi eksp. Laiks plkst. 8:00/10:30) – Džhansi – Kadžuraho (166km/5stundas), caur Orčhu

Pēc agrām brokastīm, 7:30, transfērs uz dzelzceļa satciju, izbraukšana ar vilcienu uz Džhansi. Ierodoties paredzēta tikšanās ar gidu stacijā Džhansi. Vēlāk izbraukšana uz Kadžuraho caur Orčhu, kas atrodas 16 km no Džhansi. Orčhā valda viduslaiku gaisotne. Vetvas upe mierīgi plūst gar 16. gadsimta pilīm un tempļiem, kurus cēlis valdnieks Bundel.Tā vien šķiet, ka tie ir kā sastinguši laikā. Tāpat tiks apmeklēti Orčhi forts, Džahangir Mahalu, Radž Mahali un Ram Radža templis. Pēc ierašānās Kadžuraho transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā.

 

7. Diena Kadžuraho– Varanasī  (400 km/8-9 h)

No rīta pēc brokastīm, Kadžuraho tempļu apmeklējums. Tos cēluši spēcīgi Jandela dinastijas valdnieki laika periodā no 950. līdz 1050. gadam m. ē. Templļi ir slaveni ar lieliskiem kokgriezumiem, kuros attēlotas ainas no slavenā traktāta par mīlestību „Kama Sutra”. No savulaik 85 uzceltajiem tempļiem ir saglabājušies tikai 22. Vēl līdz šai dienai, ievērojot gadu tūkstošiem senās tradīcijas, Matangešvara templī notiek dievkalpojumi.

Vēlāk dosimies uz Varanasī, kas ir senākā un vecākā indiešu pilsēta, kas slavena ar savām ceremonijām un rituāliem. Pēc ierašanās pilsētā, tikšanās un iekārtošanās viesnīcā.

8. Diena Varanasī – Ekskursija Sarnatā

Agri no rīta pēc brokastīm mēs dosimies uz Sarnatu (12 km no Varanasī), kur dievs Buda sludināja savu pirmo sprediķi un iedarbināja „Ritens” likumu – dharmas mācību pilnībā. Tieši šajā vietā viņš pasludināja četras cēlās patiesības un astoņkārtīgo ceļu. Buda mudināja savus sekotājus izvairīties no galējībām kā askēzē, tā arī baudā. Trešajā gadsimtā pirms m.ē. - pirmajā gadsimtā m.ē. uzcelto klosteru drupas liecina par kādreiz plaukstošu mūku sabiedrību. Vakarā apmeklēsim upes Gangas krastu, kur katru vakaru noris aizraujošs indiešu rituāls „Aarti”. Nakts viesnīcā Varanasī.

9. Diena Varanasī – Deli (Nakts vilciens)

Agri no rīta, pirms rītausmas ap plkst.05:00, kruīzs ar laivu pa Gangas upi. Vērosim, kā saule triumfējoši lec virs apvāršņa. Maigi rozā saullēktā no tuvākajiem tempļiem ieskanas zvani un gliemežvāki. Sākumā ieskanas klusa murmināšana sanskrita valodā, pēc tam pieņemas spēkā, saplūst vienā balsī, dāvinot nepārspējamu cēluma un baudas sajūtu. Atgriešanās vienīcā uz brokastīm. Vēlāk dosimies uz dzelzceļa staciju uz nakts vilcienu lai dotos uz Deli.

10. Diena No rīta ieradīsimies Deli, un dosimies uz lidostu.

Kam ir vakara reis: tiksimies ar gidu lai apmeklētu pus dienas ekskursiju uz Brila Templi –Laxminarayan templi pazīstamu arī kā Brila Mandir. Tas ir indiešu templis veltīts Laxminarayan- Višnas sievai Lakšmi. Templi, kuru cēla B.R. Birla un Jugal Kishore Birla no 1933-1939. g. atklājis Mahatma Gandijs. Blakus tempļi veltīti Šivam, Krišnam un Ganešam. Templis aizņem vairāk kā 7,5 akru teritoriju ar dudz svētnīcām, strūklakām un lieliem dārziem, te atrodas Geeta Bhawan ēkas. Šis templis piesista tūkstošiem dievlūdzēju indiešu svētku Janmaštami un Divali laikā. Pēc tam apmeklēsim Gurudvara Bangla Sahib- visizcilāko Sikhu gurdwara vai Sikhu lūgšanu ēku pazīstamu ar astoto Sikhu Guru -Guru Har Krišan un svēto dīķa ūdeni, kas atrodas kompleksā saukts par „Sarovar”, ko Sikhi uzskata par svētu un sauc par „Amrit”. Templis un Sarovar Šihiem ir speciāla pulcēšanās vieta Guru Har Krišan dzimšanas gadadienā. Pēcpusdienā dosimies uz lidostu. (ja ir vēlme var pierezervēt papildus nakti Delī 4* ar piemaksu uz 1 cilvēka DBL numurā 45EUR).

11. diena Atgriežamies mājās.

 

Cenas EUR / 1 cilvēkam

 

5*

4*

3*

1cilvēkam DBL numurā

896,-

679,-

589,-

Vienvietīgs numurs

1349,-

999,-

779,-

3-ais cilvēks DBL numurā

739,-

589,-

559,-

Ziemassvētku Vakariņas 23.12.2017.

90,-

65,-

35,-

Jaungada Vakariņas 31.01.2017.

100,-

83,-

58,-

 

Pilsēta

5*

4*

3*

Deli

Country Inn & Suites Hotel  

The Residence  Hotel

City Park Hotel

Stallions Hotel

Waves Hotel

Ramhan Hotel

Džaipuri

Country Inn & Suites Hotel  

Paradise Hotel

Hawa Mahal Hotel

Agra

Trident Hotel

Jaypee Palace Hotel

Howard Park Hotel

Pushpavilla Hotel

Kadžuraho

Ramada Hotel

Clarks Hotel

Usha Bundela Hotel

Varanasī

Radisson Hotel

Meraden Grand Hotel

Vaibhav Hotel

Cenā ir iekļauts:

- 8 naktis vienvietīgajā, divvietīgajā vai trīsvietīgajā numurā ar brokastīm

 - Visi trasfēri, kas iekļauti programmā

 - Pavadošais gids krievu valodā pa Zelta Trīsstūri

 - Vietējais krievu valodā runājošais gids pa Orčhu, Kadžuraho – Varanasī

 - Brauciens uz ziloņa Džaipurā

 - Vilciena biļete maršrutā Agra – Džansī (sēdvieta)

 - Vilciena biļete Kadžuraho – Varanasī

 - Vilciena biļete maršrutā Varanasi - Deli

- Brauciens ar laivu pa Gangas upi

 - Vakara „Aarti” Varanasī

Cenā nav iekļauts:

- Аviobiļetes un lidostas nodevas lidojumam uz Deli ~ 480 / 580 EUR (uz jaungada periodu cenas augstākas)

 - Vīza – 95EUR (Indijas vīzas noformēšanai nepieciešamie dokumenti : Pase ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc atgriešanās un 2 brīvas lappuses vīzu sadaļā); Anketa; 1 krāsaina fotogrāfija 5 x 5 uz balta fona; Aviobiļešu rezervācijas kopija)

 - Personīgie tēriņi,

 - Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam, dzeramnauda utt.


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme