TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Aviotūre uz Prāgu

                            04.05.2019 - 07.05.2019

288 eur/Cena 1 cilvēkam divvietīgajā numurā

1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga-Prāga (10:55-11:45).

Ekskursija Prāgā (1. daļa).

Pastaigāsimies pa viduslaiku Prāgu, sākot to no Prāgas Gradas – unikāla arhitektūras pieminekļa, kas ilgu laiku kalpoja kā čehu valdnieku rezidence. Apskatīsim Sv. Vita katedrāli – Čehijas galveno gotiskās arhitektūras pieminekli, kur senatnē notika valdnieku kronēšanas ceremonijas, redzēsim elegantu Sv. Georgija baziliku – vel vienu Prāgas gotikas paraugu. Brīvs laiks, iespēja ieturēt pusdienas.

Došanās uz *** viesnīcu. Iekārtošanās, atpūta.

Pēc vēlēšanās vakarā izbrauciens ar kuģīti pa Vltavas upi ar vakariņām (par papildus samaksu 28 €, tiek apmaksāts ekskursijas laikā). Visievērojamākā vieta, bez kuras nebūtu Prāgas, ir Vltavas upe ar saviem sliekšņiem, kuriem mēs varam būt pateicīgi par Čehijas galvaspilsētas nosaukumu. Pastaigājoties pa krastmalu, iespējams pamielot acis ar Prāgas lielisko arhitektūru, kur sajūsmu izsauc teju katrs nams. Tomēr visu Prāgas skaistumu novērtēt iespējams tikai, palūkojoties uz pilsētu no upes puses.

Atgriešanās viesnīca.

2. DIENA

Brokastis.

Ekskursija Prāgā (2. daļa).

Ekskursijas laikā pastaigāsimies pa Kārļa tiltu. Būs iespējams ievēlēties kādu vēlēšanos pie Jana Nepomuka skulptūras – viņš ir viens no pilsētas svētajiem aizbildņiem. Ejot pa Prāgas līkumainajām ieliņām, nonāksim līdz Vecpilsētas laukumam, kur senā Rātsnama astronomiskais pulkstenis laika ritējumu ik stundu atzīmē ar zvanu skaņām un 12 apustuļu procesiju. Apskatīsim arī slaveno Nikolaja baznīcu, pieminekli Jānim Gusam un Marijas baznīcu, bet pēc tam pa viduslaiku ieliņām nonāksim jaunās pilsētas galvenajā laukumā – Vāclava laukumā.

Brīvs laiks. Jūs varat patstāvīgi apskatīt Prāgas apskates vietas, apmeklējot slaveno Prāgas zoodārzu! Prāgas zoodārzs atrodas skaistā Prāgas rajonā - Troja. Zoodārzā dzīvnieki dzīvo apstākļos, kas maksimāli pietuvināti to dabiskajam dzīvesveidam. Tas ir viens no lielākajiem un skaistākajiem zoodārziem Eiropā.

Vakarā, pēc vēlēšanas piedāvājam Jums ekskursiju “Prāgas leģendas” (piemaksa 10 EUR). Arvien vairāk viesu un tūristu izvēlas šo ekskursiju, lai ļautos Prāgas burvībai un siltumam, tā ir vieta, kur leģendas cieši savijas ar patiesību. Senatnīguma gars burtiski caurvijis Prāgas ieliņas un ēkas, piešķirot vēl vairāk noslēpumainības un romantisma šai patiesi unikālai pilsētai.

Atgriešanās viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Karlovi Vari.

Karlovi Vari ir kūrortpilsēta, kas atrodas gleznainā vietā kalnu pakājē, Teplas upes ielejā. Pasaules slavu Karlovi Vari guvuši, pateicoties tā dziednieciskajiem minerālūdens avotiem. Bija vajadzīgi gadsimti, lai cilvēki iepazītu šīs vietas ūdens dzīvinošo spēku. Taču, kad tas notika, šajā vietā izauga pilsēta – Karlovi Vari, kas nu ir harmoniski iekļāvies kalnu ainavā, ko rotā ar mežiem apaugušās nogāzes. Mūsdienās Karlovi Vari ir ļoti īpaša vieta, kura dziedē dvēseli un miesu. Šeit nav skaļu kompāniju un trakojošu alus dzērāju. Šeit valda klusums un miers. Šurp brauc cilvēki, kuri spēj novērtēt skaistumu un veselību. Un kuriem veselīgs dzīvesveids ir atslēga veiksmei un pilnībai. Būtībā Karlovi Vari nav vienkārši kūrorts, tā ir pilsēta – muzejs. Un kaut gan lielākā daļa mūsdienu ēku ir uzceltas 19. gadsimta beigās, tur ir saglabājušies arī daudzi arhitektūras pieminekļi no senākiem laikiem. Piemēram, Kārļa Ceturtā pils tornis, Pētera un Pāvila pareizticīgo katedrāle, Marijas Magdalēnas katedrāle.

Pēc vēlēšanās vakariņas Alus darītavā (par papildus samaksu 15-20 EUR).

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Došanās uz lidostu. Lidojums Prāga-Rīga (11:50- 14:40)

Ceļojuma cenā iekļauts

Lidojums Rīga-Prāga-Rīga
3 naktis 3* viesnīcā (viena vieta divvietīgā numuriņā)
1 maza soma ( 42 х 20 х 30 cm)

Ekskursiju-transporta pakete

Ekskursija Prāgā (1. daļa)
Ekskursija Prāgā (2. daļa)
Ekskursijas brauciens uz Karlovi Vari
Grupas vadītāja pakalpojumi
Transporta apkalpošana

PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme