TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Kūrorti

Malinska / Mošeničeska Draga

Mazs, kluss ciematiņš priežu ielokā, kurš iekārtojies Horvātijas augstākā kalna Učkas pakājē. Sirmā senatnē, kā jau liecina nosaukums, šeit saimniekoja pirāti un blēži, bet mūsdienās tas kļuvis par labiekārtotu kūrortu. 
Tūristus šurp vilina brīnišķīgā, sīkiem jūras olīšiem klātā pludmale, kafejnīcas un restorāni, kuros piedāvā bagātīgu un vienmēr gardu jūras produktu klāstu, mazas kafejnīciņas, kurās baudīt stipru kafiju un nepārspējamo itāļu saldējumu. 
Sporta un aktivitāšu cienītāji te atradīs tenisa kortus un futbola laukumus, kā arī iespējas nodarboties ar visu veidu ūdenssportu. Un, kad viss nogurdinājis, var taču brītiņu pagulēt pludmalē un pasauļoties!Opātija / Lovrana

Kūrorts, kas kļuvis par iemīļotu atpūtas vietu jau 19. g.s. Pilsēta radusies piekrastē, kur paveras gleznaina dabas ainava. 
Krastmalā ir daudz kafejnīcu, restorānu, kur Jūs varat nogaršot daudzveidīgus ēdienus, kas pagatavoti no Adrijas jūras veltēm. 
Vakaru var lieliski pavadīt naktsklubos, diskotēkās. Ir daudz iespēju arī sporta cienītājiem.Moščenička DragaRoviņa

Roviņa ir pati skaistākā piekrastes pilsētiņa. Hronikās tā pirmo reizi pieminēta jau VII gadsimtā. Mūsdienās Roviņa ir kā miniatūra dārgumu lādīte, kurā gadsimtu gaitā sakrāti interesantākie kultūras un vēstures priekšmeti, celtnes, leģendas un nostāsti. 
No visām pusēm pilsētiņu ieskauj jūra, radot iespaidu, ka apkārtējā pasaule ir kaut kur tālu, tālu – un beidzot ir pienācis laiks izbaudīt atpūtu. 
Šejienes viesnīcas ir ērtas un modernas, pilsētā pieejams daudzveidīgs restorānu, bāru un kafejnīcu piedāvājums, un tūristi te sabrauc no visām pasaules malām.Baška
PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme