TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Zelta Loks - mazā grupa (avio+autobus)

Description

Zelta Loks
8 dienas /7 naktis
Maza grupa!

09/09/19-16/09/19

Maskava -  Trīsvienība-Sergija klosteris (Lavra) –Aleksandrova- Pereslavļ Zaļesskij - Rostov Veļikij - Ugļiča –Miškina- Jaroslavļa –Kostroma - Ples - Ivanova -  Suzdaļa -Vladimira  - Maskava
Programma:

Izlidošana no Rīgas agri no rīta vai iepriekšējā dienā!

1.diena.
Tikšana ar gidu Maskavā.  Braucam uz Sergieva Posadu. Ekskursija Trīsvienība-Sergija klosterī. Pusdienas laiks.Tālāk dosimies uz Aleksandrovu. Ekskursija „Aleksandrova sloboda”. XVI gs. otrā pusē Ivana Bargā rezidence, Krievzemes galvaspilsēta. 1578. gadā tur tika izveidota viena no pirmām krievu tipogrāfijām. Ceremonija, cara līgavas izvēle, tiks izjokotas ar piedalīšanos tūristu ar XVI gadsimtakrāsainu tērpu izmantošanu. Un mazā azaidā jūs pacienās ar kvasu un plāceni. Pārbrauciens uz Pereslavļ – Zalesskij. Nakts viesnīcā.  

2.diena.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija: Sarkanā laukuma ansamblis, Nikoļska klosteri apmeklejums.  Pārbrauciens uz Rostovu Veļikij. Tālāk ekskursijas Rostovas Kremlī. Apskates ekskursija „Kņaza pilsēta”. Jūs apmeklēsiet slavenas pārejas Kremļa sienās. Rostovas emālijas muzejs. Pusdienas. Pārbrauciens uz Ugļiču. Nakts viesnīcā.  

3.diena.
Brokastis viesnīcā. Apskates  eksrursija Ugļičā. Cara dēla Dmitrija baznīca. Pārbrauciens uz Miškinu– klasisko provinces pilsētu. Šī ir viena no mazākām pilsētām Jaroslavļas rajonā un viena no mazākām Krievijā, kas atrodas Volgas kreisā krastā. Uz Nikoļska kalna vecā majā atrodas pasaulē vienīgais peles muzejs. Eksponāti nonāk muzejā no visas pasaules. Pusdienas. Pārbrauciens uz Jaroslavļu. Nakts viesnīcā.

4.diena.
Brokastis viesnīcā. Pilsētas apskates ekskursija, daudzo baznīcu arhitektūras aplūkošana, XII. gadsimtā dibinātās Spasopreobraženskas klostera apmeklēšana. Senkrievu mākslas nodaļa. Ekskursija ar kūģu pa Volgas upi. Pusdienas. Nakts viesnīcā.

5.diena.
Brokastis. Pārbrauciens uz Kostromu. Kostromas pilsētas ekskursija, ar pilsētas centrālā laukuma lieliskā plānojuma un XVII. – XIX. gadsimta arhitektūras pieminekļu apskati. „Ipatjevas klostera” muzejrezervāta un Bogajevļenskij klostera apmeklēšana. Izbraukšana uz Ples. Apskates ekskursija. Izbraukšana uz Ivanovo. Nakts viesnīcā.

6. diena.
Brokastis.  Kokvilnas drānas muzejs ar V.Zaiceva ekspozīcijas apskatu. Pārbrauciens uz Suzdaļu. Suzdaļa – pilsēta kur atrodas 33 baznīcas un 5 klosteri. Īsta kupolu simfonija! Apskates ekskursija Suzdaļas kremlī, Ziemassvētku katedrāle. Apmeklēsiet seno meistaru pilsētu. Nakts viesnīcā.

7.diena.
Brokastis. Ekskursija uz A. Bogoļuskova rezidenci. Pokrovas dievnams uz Nerli. Pārbrauciens Vladimiru. Apskates ekskursija. Viena no pilsētas muzeja apmeklējums. Pusdienas pilsētas restoranā. Izbraukšana uz Maskavu. Nakts Maskavas viesnīcā.

8.diena. Brokastis viesnīcā. Transfers uz lidostu. Izlidošana Rīgā.

Cena:      675 € + aviobiļetes
675 =520+155 (ekskursijas pakete)

Ceļojuma cenā ietilpst:

•    Transporta pakalpojumi (mikro autobus Mersedes Sprinter);
•    viesnīcās dzīvošana, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām;
•    brokastis viesnīcā; puspansija pēc programmu;
•    grupas vadītāja un vietejas gidas pakalpojumi (krievu val.)
•    ieejas biļetes muzejos pēc programmu

•    Transfers uz lidostu no Maskavas (atpakaļ ceļa)

•    Viesnīca Maskavā (1 nakts)

Papildus izdevumi:

•    Ceļs līdz Maskavai un atpakaļ (aviobiļetes~200 €);
•    Piemaksa par SGL numuru -100 €
•     Vīza uz Krieviju
•    Apdrošināšana
•    Edināšana kas nav iekļauta programmā

Programmu var papildināt ar dzīvošanu ar ekskursijam Maskavā 3 dienas -200€/ 4dienas-220€

Informācijai: Ieejai klosterī un katedrālē sievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem garās bikses !!!

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma;
• ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt;
• nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vec.) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas  apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties. Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

valūtu kurss  €1~ 70 RUB
 


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Zelta Loks - mazā grupa (avio+autobus)
(09.09.2019-16.09.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme