TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Brīnišķīgā Sanktpēterburgā- visas naktis viesnīcā!(GARANTĒTS)

Description

Brīņišķīgā Sanktpēterburgā -visas naktis viesnīcā!

10.07.19-14.07.19

Ceļojuma programma

1. diena.
No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā  pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas Kremļa apmeklējums. Vakarā  ieradīsimies Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

2. diena.
Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums,Vasaras parks, kanāli un tilti  pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila  cietokšņa apmeklējums. Pēc vēlēšanas par papild. samaksu Pētera un Pāvila katedrali apmeklējums. Kā arī  apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu  Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā.

3. diena.
Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu  meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tās lieliskajiem paviljoniem un  skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku –noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.
Naksnīgā autobusu ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi,  ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.

4.diena.
Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām.
Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku  vēsumu. Nakts viesnīcā.

5. diena.
Brokastis viesnīcā. Braucam uz  Gatčinu. Vēl viena Pēterburgas piepilsēta, kas nav īpaši pazīstama plašākam  ceļotāju skaitam. Gatčinas pils un parks apmeklējums ar ekskursiju. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atbraucam Rīgā.

Ceļojuma cena: 245 EUR -1 vieta autobusā,

15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g.
70 EUR - papildvieta autobusā

Informācijai: Ieejai Pleskavas-Pečoras vīriešu klosterī sievietēm obligāti: garie svārki un lakats,  vīriešiem - garās bikses !!!

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (TV, kondicionieris) un autoceļu izdevumi;
• nakšņošana tūristu klases viesnīcās (2-3*), 2 - vietīgos numuros ar ērtībām, brokastis;
• Pleskavas Kremļa un Pečoras klostera apmeklējums (ekskursija),
• apskates ekskursija Sanktpēterburgā,
• gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

Papild. izdevumi:

Ekskursijas pakete-ieejas biļetes un ekskursijas 80 EUR pieaugušajiem, 50 EUR bērniem līdz 16g. /60 EUR -bērniem no 16 līdz 18g. un studentiem ar ISIC! Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:
• Ermitāža (ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video);
• Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu);
• ekskursija Pēterhofā –ieejas biļete uz parku ar ekskursiju;
• Gatčinas pils un parks -ekskursija ar vietējo gidu;
• naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”;


Papildus izdevumi Sanktpēterburgā:

    biļete uz kuģīti ~600 RUB
    Īzaka katedrāle ~250 RUB
    Pētera un Pāvila katedrale ~400 RUB
    Pavlovska parks/pils -100 RUB/400 RUB

Krievijas vīza (noformēšana 10 darb.dienas): tā kā Krievijas vēstniecībā vīzas cena mainās, cena tiek noteikta dokumentu iesniegšanas dienā vēstniecībā. LR pilsoņiem ar apdrošināšanu ~75 EUR

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Brīnišķīgā Sanktpēterburgā- visas naktis viesnīcā!(GARANTĒTS)
(10.07.2019-14.07.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme