TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Sanktpēterburga un Lielā Novgoroda(GARANTĒTS)

Description

Sanktpēterburga un Lielā Novgoroda

12.09.19-16.09.19
 
Ceļojuma programma

1. diena.
 No rīta izbraukšana no Rīgas. Uzzināsiet interesantus stāstus par mūku, veco dzīvi un par klostera dzīvi ekskursijā  pa Pleskavas-Pečoras vīriešu klosteri. Senā pilsēta Pleskava, Pleskavas kremļa apmeklējums. Vakarā ieradīsimies  Krievijas ziemeļu galvaspilsētā - Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

 2. diena.
Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums,Vasaras parks, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pēc vēlēšanas par papild. samaksu Pētera un Pāvila katedrali apmeklējums. Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Nakts viesnīcā.

3.diena.
 Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tā lieliskajiem paviljoniem un skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā!  No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.
Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.

4. diena.
Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām
Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča,  Pētera I vasaras rezidenci. Ekskursija pa parku.Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklaku vēsumu. Vakarā izbraukšana uz Lielo Novgorodu. Nakts viesnīcā.

5.diena.
Brokastis viesnīcā. Iepazīšanās ar Lielo Novgorodu, Novgorodas kremļa apmeklējums. Unikāls Krievijas Tūkstošgades piemineklis, ko sauc par valsts enciklopēdiju. Jaroslavas Sētas apmeklējums. Ceļš uz mājām. Vēlu vakarā atbraucam Rīgā.

Ceļojuma cena:  235 EUR - 1 vieta autobusā

15 EUR   - atlaide bērniem līdz 12g. un  pensionāriem
70 EUR   - papildvieta autobusā

Ceļojuma cenā ietilpst:

 •     brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi;
 •     4 naktis 2*-3* klases viesnīcā, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,
 •     4  brokastis viesnīcā;
 •     Pleskavas kremļa apmeklējums,
 •     apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,
 •     gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)Ekskursijas pakete - ieejas biļetes un ekskursijas 80 EUR pieaugušajiem,   50 EUR bērniem līdz 16g./ 60 EUR bērniem 16-18g.un studentiem ar ISIC Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:

 •     Ekskursija ar vietējo gidu Lielā Novgorodā, Novgorodas kremļa apmeklējums;
 •     Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.);
 •     Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)
 •     ekskursija Pēterhofā –  ieejas biļete un ekskursija pa parku
 •     Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”Papildus izdevumi  (apmaksa Sanktpēterburgā):

 •     Ekskursija ar  kuģīti - 600 RUB
 •     Īzaka katedrāle - 250 RUB
 •     Pavlovskā parks/pils 150 RUB/ 500 RUB
 •    Pētera un Pāvila katedrale - 400 RUB


 Krievijas vīza (noformēšana 10 darb.dienas): tā kā Krievijas vēstniecībā vīzas cena mainās, cena tiek noteikta dokumentu iesniegšanas dienā vēstniecībā. LR pilsoņiem ar apdrošināšanu ~75 EUR

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties.


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Sanktpēterburga un Lielā Novgoroda(GARANTĒTS)
(12.09.2019-16.09.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme