TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

GARANTĒTS! Ziemassvētku sajūtas Baltkrievijā! Minska - Mira - Nesviža - Dudutki - atpūta ūdensatrakciju parkā - delfinārijs.

Description

Ziemassvētku sajūtas Baltkrievijā!

Minska. Mira. Nesviža. Dudutki. Atpūta ūdens atrakciju parkā. Delfinārijs.
Izbraukšanas datums: 23.12.2019 (4 dienas)

 
1.diena 23.12. «Svinīgā pilsēta»
6:00 izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Baltkrievija. Dienas otrajā pusē ierašanās Minskā. Iekārtošanās viesnīcā AKVA MINSK. Minska - jauna un mūsdienīga pilsēta, viena no drošākajām pilsētām Eiropā un pasaulē, skulptūru pilsēta. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (~ 3 stundas, ar vietējo gidu krievu valodā par pap. maksu). Ziemassvētku laikā Minska ir tērpta svētku rotās, to izgaismo maiga lukturu gaisma un ēkas tiek apgaismotas krāsainām gaismām. Uzvaras laukums un Uzvaras piemineklis, rātsnams, gubernatora māja, senlaicīgas baznīcas, klosteri. Apakšpilsēta un Augšpilsēta, Troices priekšpilsēta. Tie ir daži objekti, kurus redzēsiet ekskursijas laikā.
Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks. Laiks ūdens prieku baudīšanai akvaparkā. Baltkrievijas pirmais ūdens izklaides parks, piektais lielākais Eiropā. Apmeklētājiem tiek piedāvāti iekšas un āra baseini, dažāda līmeņa kalniņi, ūdens atrakcijas lieliem un maziem. Akvaparka teritorijā atrodas SPA komplekss. Vairāk informācijas par akvaparku “Lebjažij”: www.waterpark.by Nakšņošna viesnīcā AKVA MINSK.

2.diena 24.12. «Ziemassvētki tuvojas» Brokastis.
Brīvais laiks. Iespēja apmeklēt delfināriju “Nemo” (par pap. maksu)un vērot delfīnu Ziemassvētku šovu. Ar delfinārija ieejas biļeti ir iespēja apmeklēt arī Zoo, ekzoteriumu, akvariumu, terrāriju. Ieejas biļete delfinārijā sniedz iespēju apmeklēt Zoo. Šo laiku varat pavadīt arī staigājot pa pilsētu un baudot svētku atmosfēru. Vai arī baudīt ūdens priekus akvaparkā. Vakarā piedāvājam doties svētku vakariņās kādā no pilsētas restorāniem (par papildus maksu, jāpiesaka un jāapmaksā iepriekš). Nakšņošana viesnīcā AKVA MINSK.

3.diena 25.12. «Priecīgus Ziemassvēkus! Baltkrievijas atpazīstamāko piļu leģendas».
Broksatis. Izbraukuma ekskursija Nr. 1: Mira - Nesviža. Ekskursija uz Miras pili - vienu no Baltkrievijas viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. Ekskursiju programma iepazīstinās ar šo ХVI-ХХ gs. vēstures un arhitektūras pieminekli - pils rašanās vēsturi, tās īpašniekiem un arhitektūras īpatnībam. Miras pils ansambļa komplekss ir iekļauts UNESCO vispasaules kultūras mantojuma sarakstrā. Nesvižas pilsēta 400 gadu garumā ir bijusi Radzivilu rezidence. Šeit redzēsiet Dieva Miesas baznīcu un pils ansambļa komkleksu. Pagājušie laiki tiks izstāstīti leģendās, stāstos un slavenu cilvēku uzvārdos. Nesvižas pilsētas apskates ekskursija ar kājām un autobusu. Dieva Miesas baznīca - pirmā baznīcas Rečpospoļitas teritorijā. Šis piemineklis celts baroka stilā. Radzivilu Nesvižas atzara kapenes. Baznīcā ir saglabājušās darbojošās senās ērģeles. Sluckaja brama- vienīgie līdz mūsdienām saglabājušies pilsētas vārti, kas sagaida pilsētas viesus un iedzīvotājus, kas ierodas vecpilsētā no austrumu puses. Rātsnams - senākais līdz mūsdienām saglabājies rātsnams Baltkrievijā. UNESCO mantojuma sarakstā iekļautās Nesvižas pils un parka apmeklējums. 
Atgriešanās Minskā. Iespēja apmeklēt bibliotēks skatu laukumu (par pap. maksu). Skatu laukums, kurā apmeklētāji var nokļūt ar somu firmas “KONE” panormāmas liftu, kuram ir stikla siena. Baudiet skatu un lidojuma sajūtu! Bibliotēka atrodas skaistā vietā. No 73m augstā skatu laukuma paveras lieliskas skats, kas piesaista daudzus tūristus visos gadalaikos. Drīks fotogrāfēt un filmēt! Nakšņošana viesnīcā AKVA MINSK.

4.diena 26.12. « Izklaidējamies baltkrievu stilā... »
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Iespēja doties izbraukuma ekskursijā Nr. 2 uz brīvdabas kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki”. Muzejā apskatāma baltkrievu “šļahtas” sēta, kurā atspoguļota tradicionālie amati, izklaide un sadzīve. Šeit iespējams ne tikai aplūkot dažādu amatu meistaru dartbnīcas, galeriju un “putnu sētu”, bet arī izmēģināt spēkus meistara palīga amatā. Iespējams nogaršot tikko ceptu maizi, svaigi kultu sviestu, lauku sieru un lauku “samagonu”.
Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks pilsētā. Pavadi dienas atlikušo daļu Minskā pēc saviem ieskatiem. Izbraukšana uz Rīgu. Naktī atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.
 
Ceļojuma cena:
€ 169.00 (1 vieta autobusā)
€ 214.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 60.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)
 
Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.
 
Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta autobusā;
transporta un ceļu izdevumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
3 naktis viesnīcā Minskā www.aquaminskhotel.by;
3 brokastis viesnīcā (zviedru galds)
Neierobežots laiks akvaparka apmeklējumam www.waterpark.by
 
 
Papildus izdevumi:
Papildus vieta autobusā 45 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 60 €
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Mira - Nesviža: 35 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Kultūras un sadzīves muzejs “Dudutki” : 25 €;

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; = Maksājot Rīgā = 50 €/ 25 € bērniem līdz 12 gadiem
 
Ieejas biļetes apskates objektos saskaņā ar programmu: 75 BYN
Ziemassvētku vakariņas 30 €
Vienu pusdienu cena: no 15 BYN
Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām vietēja gida vadībā(~ 3 stundas) 15 €
Medicīniskā apdrošināšana atbilstoši vecumam un izvēlētajai programmai no 5 € (nepieciešama obligāti)
Grupas vīza 15 €.
 
Braucienam uz Baltkrieviju nepieciešama vīza.
Lai nokārotut vīzu norādītajā laikā jāiesniedz šādi dokumenti: Pase ( derīguma termiņš ne mazāks kā 6 mēneši pēc atgriešanās) ar vismaz 2 brīvām lappusēm; 
1 fotogrāfija - krāsaina uz balta fona (galva ¾) 3,5 cm x 4,5 cm. Apdrošīnāšana, kas darbojas Baltkrievijas Republikā, derīga vienu dienu ilgāk kā ceļojuma beigu datums.
Personām, kuras dzimušas pēc 11.11.1991 jāiesniedz dzimšanas apliecības kopija.   
Ceļojumā līdzi jāņem: pase un apdrošināšana.
Nepilngadīgām personām līdzi jāņem dzimšanas apliecība (oriģināls), ja ceļo bez vecākiem, līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai.
 
Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu un ilgumu.
 
 

Uzdot jautājumu vai pieteikties

GARANTĒTS! Ziemassvētku sajūtas Baltkrievijā! Minska - Mira - Nesviža - Dudutki - atpūta ūdensatrakciju parkā - delfinārijs.
(23.12.2019-26.12.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme