TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Ļubļina. Pani gatavojas Ziemassvētkiem! Belostoka - Ļubļina - Zamošča.

Description

Ļubļina. Pani gatavojas Ziemassvētkiem!

Jūs redzēsiet: Belostoku, Ļubļinu, Zamošču. Jūs dzīvosiet Ļubļinas centrā. Jūs baudīsiet lielisko poļu virtuvi!  Un...Jums nekur nebūs jāsteidzas! Tas ir tā vērts!

Izbraukšana: 21.12.2019. (3 dienas) Visas naktis viesnīcā!

1.diena “Belostoka brīnuma gaidās ...”

Izbraukšna no Rīgas 5:00. Lietuva. Polija. Apstāšanās Belostokā (~ 1,5h). Braņicku pils, rātslaukums, oriģināla senlaicīga baznīca. Brīvais laiks pusdienām. Vakarā ierašanās Ļubļinā. Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Pilsēta vilina tūristus ne tikai ar saviem arhitektūras pieminekļiem, bet arī īpaši mājīgu atmosfēru un komfortu. Ļubļina ir viena no Polijas senākajām pilsētām. Pilsēta ir īpaša arī dēļ tās garīgās un laicīgās arhitektūras lieliskā apvienojuma – monumentālās un elegantās celtnes, omulīgas kafejnīcas, cilvēki, kas pastaigājas pilsētas šaurajās ieliņās un platajos laukumos. Tas viss veido Ļubļinas īpašo atmosfēru. Paradīze tiem, kuriem patīk iepirkties– sākot ar dažādām lētām bodītēm un beidzot ar dārgajiem veikaliem ar mirdzošām vitrīnām. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Šo vakaru iesakām pavadīt akvaparkā vai apmeklēt tirdzniecības centru “Zamkoviji terassi”. Tirdzniecības centrā ir plašs veikalu klāsts. Kopumā tur ir aptuveni 150 veikali, kafejnīcas un restorāni. Apzaļumotā jumta terase vilina baudīt krāšņu skatu uz Ļubļinas vecpilsētu. Nepiespiesta gaisotne, ērta atrašanās vieta, un pārdomātas ērtības ģimenēm ar maziem bērniem, sniedz ērtu iepirkšanās iespēju ikvienam. Stilīgi pirkumi, pazīstami zīmoli. Vakariņas “panu gaumē” kādā jaukā restorānā piešķirs vakaram svinīgumu, bet nakšņošana mājīgā, romantiskā viesnīcā pilsētas centrā, piešķirs naktij Ziemassvētku brīnumu sajūtu.

2.diena “ Ļubļina. Īsi pirms svētkiem...”

Brokastis. Pēc brokastīm piedāvājam ekskursiju pa vecpilsētu –UNESCO kultūras pieminekli. Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Brīvais laiks pilsētā- nesteidzīga pastaiga pa svētku rotās tērpto vecpilsētu, iespēja nopirkt vēl neiegādātās dāvanas, ieelpot vecpilsētā virmojošo Ziemassvētku noskaņu. Izbraukuma ekskursija uz vēsturisko, ideālo, renesanses stilā celto pilsētu- Zamošču. Šī pilsētiņa ir celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. No Padujas bija uzaicināts slavens itāļu arhitekts Bernardo Morando, kurš izveidoja pilsētiņu Itāļu renesanses stilā un pilsēta ieguva iesauku „ Ziemeļu Paduja”. Laika gaitā iedzīvotāju radītā spilgtā daudznacionālā mozaīka bija kā svarīgs savienojošs posms starp Austrumiem un Rietumiem. Pastaigas laikā redzēsiet Zamoščas pili, pieminekli pilsētas dibinātājam, neskaitāmas sakrālās celtnes, Armēņu namu, Rātsnamu, Arsenālu un patīkami pavadīsiet laiku. Dažādus suvenīrus var iegādāties tūristu iecienītajā tirgus laukumā. Laukumu ieskauj dažādas kafejnīcas un restorani. Izvēlieties kādu pēc savas gaumes un ieturiet gardu maltīti!
Šajā dienā iespējams apmeklēt akvaparku. Ir iespēja pieteikt vakariņas. Nakts viesnīcā Ļubļinā.

3.diena “Lēnītēm uz māju pusi....”

Nesteidzīgas, bagātīgas brokastis viesnīcā. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Apstāšanās Belostokā, tirdzniecības centrs Auchan. Vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 159.00 (1 vieta autobusā)
€ 204.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 70.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilps:
transporta un ceļa izdevumi;
1 vieta tūrisma klases autobusā;
2 naktis 3* viesnīcā Lubļinā;
2 brokastis viesnīcā;
grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:
Papildus vieta autobusā 45 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 70 €
- Ekskursija Nr.1: Ekskursija pa Belostoku ar vietējo gidu: 10 €;
- Ekskursija Nr.2: Ekskursija pa Ļubļinas vecpilsētu ar vietējo gidu (ar kājām): 15 €;
- Ekskursija Nr.2: Izbraukuma ekskursija uz Zamošču: 25 €;
 
Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“Ekskursiju paketē” iekļautās izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2; Nr.3 = Maksājot Rīgā = 45 €

Medicīniskā apdrošināšana atbilstoši vecumam un izvēlētajai programmai no 3 € (nepieciešama obligāti)
Ieejas biļešu cena akvaparkā: baseins no 18 PLN, pirtis no 22 PLN
http://www.mosir.lublin.pl/obiekty/aqua-lublin/
 
Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laikā)

Uzdot jautājumu vai pieteikties

Ļubļina. Pani gatavojas Ziemassvētkiem! Belostoka - Ļubļina - Zamošča.
(21.12.2019-23.12.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme