TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Ziemassvētki Sanktpēterburgā! Maza grupa.GARANTĒTS!

Description

Ziemassvētki brīnišķīgā Sanktpēterburgā!
24.12.19-27.12.19
Visas naktis viesnīcā

Ceļojuma programma

1. diena. 24.12.19

Agri no rīta izbraucam no Rīgas. Pietura Tartu. Ierodamies Narva. Livonijas cietokšņa apmeklējums. Tajā upes krastā (un robežā) atrodas Ivangorodas cietoksnis, kurš dibināts 14.gadsimtā. Cietoksni dibināja Ivans III 1492. gadā. Tas kļuva iespējams pēc dažām nopietnām uzvarām, pateicoties kurām tika uzveikts Livoniešu karaspēkus. Pēc celtniecības mēroga acīmredzami, ka Ivangorodas cietoksnis politiski bija noteikts kā priekšējā  līnija ar Krievijas valsts robežu Tas ir pasaules praksē unikāls gadījums, kad ienaidnieku cietokšņi bija uzbūvēti
šāviena sasniedzamības attālumā. Vakarā iebraucam Krievijas ziemeļu galvaspilsētas – Sanktpēterburgā (ap 21:00). Nakts viesnīcā.

2. diena. 25.12.19

Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, kanāli un tilti pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā notiek Ledus skulptūru festivāls! Ir  ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri!
Apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Brīvajā laikā ir ar ko nodarboties - piedāvājam apmeklēt  prestižas vietas: „tos pašus eļļas raušus-kafejnīca”, kura ir  ierakstīta Pēterburgas  pazīstamo vietu Sarkanajā grāmatā,  ar norādījumu - aizliegts izmainīt).  Apalīti (eļļas rauši) ir garšīgi! Gastronomu  Nr. 1 - pats skaistākais pārtikas veikals Pēterburgā: Voļfa un Beranže konditoriju  (slaveni apmeklētāji); Grāmatu Namu Ņevas prospekta. Nakts viesnīcā.
 

3. diena. 26.12.19

Brokastis. Ekskursija uz Jusupovas pili - apskates ekskursija  Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus.
Aicinām uz Degvīna muzeju! Muzeja ekspozīcija stāsta par tradicionālo dzērienu parādīšanos Krievijā. Apmeklētāji tiek aicināti iziet visu “Nacionālā dzēriena lielisko ceļu” - sākot no tradicionālajiem medus, kvasa un bērza mizas “dabiskās fermentācijas” produktiem , līdz Dmitrija Mendelejeva disertācijas par nacionālo dzērienu laiku.
Muzeja apmeklējums beidzas ar dzēriena degustāciju.
Talak ekskursija Īzaka Katedrālī. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām Brīvais laiks pilsētā. Ziemassvētku laikā pilsēta ir daiļi izrotāta. Būs iespējams arī apmeklet Ziemassvētku tirdziņi, kuros var iegadāties dāvanas un gardumus. Nakts viesnīcā.

4.diena. 27.12.19
 Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Gatčinu. Vēl viena Pēterburgas piepilsēta, kas nav īpaši pazīstama plašākam ceļotāju skaitam. Gatčinas pils apmeklējums.Vēlu vakara mēs esam Rīgā (ap 23 plkst.).

Ceļojuma cena:  200  EUR  -1 vieta autobusā,  
15 EUR   - atlaide bērniem līdz 12g. un  pensionāriem
50 EUR   - papildvieta autobusā
35 EUR – piemaksa par vienviet.numuru

Ceļojuma cenā ietilpst:
•    brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi;
•    3 naktis viesnīcā RA Tambovskaja 11 (https://group-ra.ru ), 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,
•    3  brokastis viesnīcā;
•    apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,
•    gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

Ekskursijas pakete - ieejas biļetes un ekskursijas 65 EUR pieaugušajiem, 50 EUR bērniem līdz 18g. un studentiem ar ISIC. Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:

•    Ekskursija Livonijas cietoksnī (Narva) -10 €
•     Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.)-15€
•    Jusupova pils (ieejas biļete,  ekskursija ar vietējo gidu) -20 €
•    ekskursija degvīna muzeja ar degustāciju -10€
•    Gatčinas pils (  ieejas biļete,  ekskursija ar vietējo gidu) -10 €

Papildus izdevumi pēc vēlēšanas (apmaksa Sanktpēterburgā):
•    Pētera un Pavila Katedrāle -550 RUB
•    Ledus skulptūru festivāls ~ 500 RUB
•    Īzaka katedrāle - 350 RUB


 Firmas patur tiesības mainīt apskates objektu secību.  Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurs, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!!
 Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

https://evisa.kdmid.ru  - E –vīza noformēšana patstavīgi

Noformējot patstāvīgi e-vīzu uz S.Peterburgu, tūrists pats ir atbildīgs par tās pareizu noformēšanu. Gadījumā, ja vīza nav noformēta pareizi, klients pats atbild par radušies finansiālajiem zaudējumiem. 

E-vīza jābūt izdrukāta (papīra formā)  un pieejama visu ceļojuma laiku. 

 


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Ziemassvētki Sanktpēterburgā! Maza grupa.GARANTĒTS!
(24.12.2019-27.12.2019)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme