TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

PASAKAINIE ALPU KALNI UN EZERI: Melkas abatija, Zalcburga, Ķēniņa ezers, "Ērgļa ligzda", Gollingas ūdenskritums, Helbrunnas pils, Kīmezers, Herrenciemsee pils

Description

Valsts: Austrija

PASAKAINIE ALPU KALNI UN EZERI
MELKAS ABATIJA - ZALCBURGA – GRASSLA ENCIĀNA RUPNĪCA – ALPU STIPRA DEGVĪNA DEGUSTĀCIJA - BERHTESGĀDENES ZEME – ĶĒNIŅA EZERS – „ĒRGĻA LIGZDA” –
GOLLINGAS ŪDENSKRITUMS –- HELBRUNNAS PILS - KĪMEZERS – HERRENSALA – HERRENCIEMSEE PILS
14.07. – 19.07.2020.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 296. 

1. diena. 14.07. „Pretim jauniem iespaidiem…”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 15.07. „Austrijas krāšņumi...”
Brokastis*. Izbraukšana uz Austriju. Melkas abatija. Austrijas krāšņākā baroka stila klostera apskate. Abatija vareni paceļas augstu virs Donavas kreisā krasta. Klosterbaznīca, Melkas krucifiksi, Marmora zāle, Bibliotēka, Spirālkāpnes, Prelātu pagalms. Pārbrauciens līdz Zalcburgai. Iepazīšanās ar Mocarta un Mūzikas festivālu pilsētu Zalcburgu Lieliskā Doma baznīcā, kādreizējā bīskapu rezidences pils un gleznainā Getreidegasse. Pastaigā caur portāliem, zem grezni kaltajam izkārtnēm, cauri sētām, pagalmiem... atklāsiet sev katrs savu Zalcburgu, tik neparastu, valdzinošu. Vakarā iekārtošanās 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Kuhlā. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 16.07. „Bavārijas Alpu burvība...”
Brokastis*. Bavārijas Alpu austrumu daļā atrodas Berhtesgādenes zeme – deviņi kalnu masīvi ar Ķēniņa ezeru. Berhtesgādenes nacionālais parks ir Bavārijas dabas pērle, tā piesaista tūristus no visas pasaules ar sāls raktuvēm, kuras darbojas vēljoprojām, ar kristāldzidro Ķēniņa ezeru, ar otro augstako kalna virsotni Vācijā – Vatcman un brīnumjauko kūrorta pilsētu Berhtesgādene, kā arī ar “Ērgļu ligzdu”. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Bavārijas Alpu burvība” (par papildus samaksu 45 €)
Esat laipni aicināti – vissenākā enciāna degvīna ražotne Vācijā – kopš 1602.gada – Grassla Enciāna rūpnīciņa (Enzianbrennerei Grassl). Tradicionali pagatavots stiprais Alpu kalnu šnabs – pikants un neaizmirstams.
Un tālāk ceļš mūs aizved uz kalnu pakājē atrodošos Ķēniņa ezeru. Izbaudiet dabas brīnumu nostūri, kur kalni spoguļojas dziļā kalnu ezera ūdeņos, kur atskan 7 atbalsis. Dosimies izbraucienā ar kuģīti pa ezeru. Kalna virsotnē 1834 m atrodas Hitlera atpūtas mītne Alpu kalnos „Ērgļa ligzda”. Uzbraucam kalnos līdz slavenajai Hitlera Ērgļa ligzdai, kur paveras elpu aizraujoša kalnu ainava. Atgriešanās 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Kuhlā. Ierašanās viesnīcā.
4. diena.17.07. „ Aizraujošais ūdenskritums, Kīmezers un pasaku pils Herrensalā...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Aizraujošais ūdenskritums, Kīmezers un pasaku pils Herrensalā...” par papildus samaksu 45€). Gollingas ūdenskritums, viens no skaistākajiem un elpu aizraujošākajiem Austrijas ūdenskritumiem. Kīmezers – lielākais Bavārijā. Romantisks brauciens ar laivu uz Herrensalu, kuru sava laikā nopirka Ludvigs II, karalis vēlējās uzbūvēt šeit pili, kura līdzinātos Versaļai. Uz salas atrodas Herrenciemsee pils ar parku, gan vienu, gan otru ir vērts redzēt. Atgriešanās 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Kuhlā. Ierašanās viesnīcā.
5. diena. 18.07. „Helbrunnas pils strūklakas...”
Brokastis*. Helbrunnas pils pie Zalcburgas. Lieliska izklaide bērniem un pieaugušajiem. Brauciens uz 3* viesnīcu Polijas teritorijā, Cešinā. Ierašanās viesnīcā.

6. diena. 19.07. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem...”
Brokastis*. Diena ceļā. Polija, Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
• piemaksa par papildvietu autobusā € 100
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA"" medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65 - 69 gadu vecumā 10.80€; 70 – 75 gadu vecumā 16.20 € ).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija “Bavārijas Alpu burvība” 45 €; Izbraukuma ekskursija “Aizraujošais ūdenskritums, Kīmezers un pasaku pils Herrensalā...” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 70 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Melkas abatija 15 € (cenā iekļauts transfērs, ieejas biļete kompleksā, vietējā gida stāstījums, parka apmeklējums); Hitlera ērgļa ligzda 25.50 €; Keeningsee 16 €; Herrenciemsee pils, muzejs un kuģītis uz Herrensalu 20 €; iepazīšanās pastaiga pa Zalcburgu 10 €, Hellbrunnas pils 10.50 €; pilsētu nodoklis
2019. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 667906091, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                  Klienta paraksts


Uzdot jautājumu vai pieteikties

PASAKAINIE ALPU KALNI UN EZERI: Melkas abatija, Zalcburga, Ķēniņa ezers, "Ērgļa ligzda", Gollingas ūdenskritums, Helbrunnas pils, Kīmezers, Herrenciemsee pils
(14.07.2020-19.07.2020)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme