TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

Brīnišķīgā Sanktpēterburga!

Description

Brīnišķīgā Sanktpēterburga 16.09.20-20.09.20

Ceļojuma programma

 1. diena.16.09.20

Agri no rīta izbraucam no Rīgas. Pietura Tartu. Ierodamies Narva. Livonijas cietokšņa apmeklējums. Tajā upes krastā (un robežā) atrodas Ivangorodas cietoksnis, kurš dibināts 14.gadsimtā. Cietoksni dibināja Ivans III 1492. gadā. Tas kļuva iespējams pēc dažām nopietnām uzvarām, pateicoties kurām tika uzveikts Livoniešu karaspēkus. Pēc celtniecības mēroga acīmredzami, ka Ivangorodas cietoksnis politiski bija noteikts kā priekšējā  līnija ar Krievijas valsts robežu Tas ir pasaules praksē unikāls gadījums, kad ienaidnieku cietokšņi bija uzbūvēti šāviena sasniedzamības attālumā. Vakarā iebraucam Krievijas ziemeļu galvaspilsētas – Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā.  

2.diena 17.09.20

Brokastis viesnīcā. Daudz interesantu stāstu no slavenu muižnieku dzīves, par kultūras un arhitektūras  pieminekļiem, vēsturiskā centra apskate, Kazaņas katedrāle, Ņevas prospekts, Marsa laukums, Vasaras darzs, kanāli un tilti  pilsētā pie Ņevas, ziemeļu Venēcijā – tas viss Jūs gaida apskates ekskursijā pa pilsētu . Pētera un Pāvila cietokšņa apmeklējums. Pētera un Pāvila katedrāli apmeklējums  pēc vēlēsanas un par papild. samaksu.  Kā arī apmeklēsim pērli starp pasaules muzejiem – slaveno Ermitāžu. Vakarā piedāvājam izbraukt ar kuģīti pa Ziemeļu Venēcijas kanāliem. Braucienu pavada aizraujoši gida stāsti par maršrutā redzamajiem objektiem un to īpašnieku likteņiem. Nakts viesnīcā.

3.diena 18.09.20

Brokastis. Dosimies uz Krievijas imperatores Katrīnas II vasaras ārpilsētas rezidenci Carskoe selo (Puškina): Jums atvērsies Katrīnas pils visā savā baroka stila greznībā, redzēsiet Dzintara zāli, ko ir atjaunojuši krievu  meistari, kā arī lielu gandarījumu Jums sniegs pastaiga pa Katrīnas pils parku ar tā lieliskajiem paviljoniem un  skulptūrām. Parks ir skaists katrā gadalaikā! No krāšņās Katrīnas pils mēs pārcelsimies uz Pavlovsku – noslēpumainā un pretrunīgā imperatora Pāvila I rezidenci.

Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”, iespēja vērot Ņevas tiltu pacelšanu ar šampanieša glāzi, ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudzus noslēpumus un leģendas par šo skaisto pilsētu . Nakts viesnīcā.

4.diena 19.09.20

Brokastis viesnīcā. Iesakām apmeklēt Īzaka Katedrāli. Katedrāle pārsteidz ar apzeltījumu greznību, krāsainā  marmora daudzveidību, gleznām un mozaīkām. Tālāk ekskursija Pēterhofā - strūklaku karaļvalsts pie Somijas līča, Pētera I vasaras rezidence. Ekskursija pa parku. Brīvajā laikā, pēc vēlēšanas, Jūs varēsiet apskatīt Pēterhofas pili, Grotas vai baudīt daudzo strūklakuvēsumu. Vakarā izbraukšana mājup.Nakts ceļā.

5.diena 20.09.20 Agri no rīta mēs esam Rīgā.

Ceļojuma cena: 210 EUR - 1 vieta autobusā,

15 EUR - atlaide pensionāriem, atlaide bērniem līdz 12g.

70 EUR - papildvieta autobusā

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • brauciens ar tūrisma klases autobusu un autoceļu izdevumi;
 • 3 naktis viesnīcā “RA” Tambovskaja 11, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām,
 • 3 brokastis viesnīcā;
 • apskates ekskursijas Sanktpēterburgā,
 • gids pavadonis visa brauciena laikā ( krievu val.)

 Ekskursijas pakete:

Ieejas biļetes un ekskursijas 85 EUR pieaugušajiem/ 70 EUR bērniem no 16g. līdz 18g. un studentiem ar ISIC/ 60 EUR bērniem līdz 16g. Tiek apmaksāta tūres pasūtījuma laikā ! Ietilpst:

 • Livonijas cietoksnis (Narva)
 • Ermitāža - ieejas biļete, ieeja bez rindas, atļauja fotogrāfēt un uzņemt video (pieauguš.)
 • Katrīnas pils un dārzs (ieejas biļete, ieeja bez rinda, ekskursija ar vietējo gidu)
 • Ekskursija Pēterhofā – ieejas biļete un ekskursija pa parku
 • Naksnīgā ekskursija “Mistiskā Sanktpēterburga”

 Papildus izdevumi (RUB):

 • Pētera un Pavila katedrāle ~550 RUB (peaug.)
 • Ekskursija ar kuģīti - 600 RUB
 • Īzaka katedrāle - 350 RUB
 • Pavlovska parks/ Pils 100 RUB/ 400 RUB

 Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties !!! Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

 • LR pilsoņa pase, derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma; pilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vec.) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecību. Ja bērnsceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Krievijas E vīza LR pilsoņiem -10 EUR ( noformēšana 5 darba dienas) med. apdrošināšana 1.70 EUR

 https://evisa.kdmid.ru  - E –vīza noformēšana patstavīgi * Noformējot patstāvīgi e-vīzu uz S.Peterburgu, tūrists pats ir atbildīgs par tās pareizu noformēšanu.  Gadījumā, ja vīza nav noformēta pareizi, klients pats atbild par radušies finansiālajiem zaudējumiem.  E-vīza jābūt izdrukāta (papīra formā)  un pieejama visu ceļojuma laiku.   

 


Uzdot jautājumu vai pieteikties

Brīnišķīgā Sanktpēterburga!
(16.09.2020-20.09.2020)
Vārds, Uzvārds *
Personas kods
Pases numurs
Pases derīguma termiņš
Tālrunis*
E-pasts
Jautājums vai piezīme