TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский
Indija

Informācija

Indijā katrs iespaids ir jauns un iespaidīgs, tajā slepjās daudz neparasta. Tautas, daudzu gadsimtu kultūra, brīnumainās valodas un izloksnes, eksotiskie apģērbi un ainavu daudzveidība, tas viss priecē acis. Jūs pārsteigs kūsājošā dzīve induistu templī, ar tā neparstajām, daudzo dievu skulptūrām. Visur Jūs sagaidīs laipni un viesmīlīgi cilvēki.

 

Šajā milzīgajā zemē, kā deviņmetrīgā sarī auduma krokās, slēpjas daudzi atklājumi eiropietim: no ziemeļu Goa tuksnešainām pludmalēm un dreifējošām zvejnieku laivām Keralā līdz ezera ūdeņos virmojošam Tadžmahala atspulgam un cilvēku "skudrupūžņiem" Madrasas un Kalkutas dvakojošajos graustos.


Papildus informācija

Īslaicīgai uzturēšanai valstī, potes nav nepieciešamas.

LR pilsoņi (noformēšanas laiks – 14 darba dienas) Тūrisma vīza, vienkārtēja (līdz 6 mēnešiem) - 80 Ls Тūrisma vīza, vairākkārtēja (līdz 6 mēnešiem) - 80 Ls Tranzītvīza divkārtēja vai vairākkārtēja - 60 Ls LR nepilsoņi (noformēšanas laiks – 14 darba dienas) Тūrisma vīza, vienkārtēja (līdz 6 mēnešiem) - 85 Ls Тūrisma vīza, vairākkārtēja (līdz 6 mēnešiem) - 85 Ls Tranzītvīza divkārtēja vai vairākkārtēja - 65 Ls Dokumenti Indijas vīzes saņemšanai. • Anketas dati (uzvārds, vārds, dzimšanas pilsēta, darba adrese un ieņemamais amats, dzīvesvieta Rīgā) • Ceļošanai derīga pase ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc atgriešanās un 2 brīvas lappuses vīzu sadaļā; • Krāsaina fotogrāfija 3,5х4,5 cm, foto uz balta fona. – 1 gab.; • Aviabiļešu rezervācijas kopija • Veselības apdrošināšana

Indija pēc Āfrikas kontinenta ir ģeogrāfiskā vieta ar vislielāko kultūras, lingvistikas (valodniecisko) un ģenētisko dažādību pasaulē.
Indija ir dzimtene divām galvenajām valodu saimēm: indoeiropiešu (tajā runā apmēram 74% iedzīvotāju) un dravīdu (runā apmēram 24%). Citas valodas, kurās runā Indijā, nāk no austro-aziātiskajām un timetas-birmas valodu saimēm. Indijas dialektu skaits ir 1652. Hindi, ar vislielāko skaitu runājošo, ir savienības oficiālā valoda. Biznesā un pārvaldē plaši tiek izmantota angļu valoda un tai ir "papildus oficiālās valodas" statuss.

Vairāk kā 800 miljoni indiešu (80,5%) ir hinduisti. Citas reliģiskās grupas ir musulmaņi (13,4%), kristieši (2,3%), sikhi (1,9%), budisti (0,8%), džainisti (0,4%), ebreji, zoroastrieši, bahāisti un citas. Indijā ir trešais lielākais musulmaņu skaits pasaulē un visvairāk musulmaņu, kas dzīvo ne musulmaniskā valstī.

Spriegums tīklā 230V. Rozetes var būt dažādas dažādos reģionos.

26. janvāris, .7. 17. aprīlis, 13., 29. maijs, 6., 15., 16. augusts, 5., 30. septembris, 2., 22. oktobris, 5. novembris, 25., 31. decembris.

Šajā milzīgajā valstī ir iespēja izvēlēties piemērotus laika apstākļus. Šeit eksistē trīs galvenie gadalaiki - karstuma sezona, lietus un aukstuma sezonas. Februarī gaisa temperatūra sāk pamazām celties, pašas karstākās dienas ir no maija - jūnijam. Šajā laikā, kad temperatūra turās pie 45°C, labāk ir doties uz kalnu kūrortiem vai pārgājienā uz Himalajiem. Dienvidos jūnija sākumā, bet ziemeļos jūlijā, sākas lietus sezona.
Lai arī lietus nelīst katru dienu, taču labāk šajos mēnešos pabūt Radžasthaņa, kad tās tuksneši ir īpaši skaisti. No oktobra sākas labākais laiks tūrismam: zilas debesis, silta saule un pirmsrudens vēsums. Decembrī un janvarī dažās ziemeļu pilsētas zeme dažkārt pārklājas ar sarmu, bet Himalajos kalnu slēpošanas sezona rit pilnā sparā.PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme