TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 26522650
+371 28663933
latviešu
русский
AAE

Informācija

AAE ietilpst septiņi emirāti: Abu-Dabi, Dubaja, Šardža, Adžmana, Umm-Al-Kaivaina , Rāselkaima un Fudžeira. Galvaspilsētu nosaukumi atbilst katra emirāta nosaukumam. Emirātos absolūta vara ir emīriem (šeihiem). Trīs ceturtdaļas valsts teritorijas aizņem smilšaini tuksneši. Katrā emirātā jūs atradīsiet, ko apbrīnas vērtu. Šī ir kontrastu zeme, kurā saskaras pagātne un nākotne – divi dažādi laikmeti, divas atšķirīgas pasaules. Šeit mūsdienu modernā pasaule saplūst ar tuksnešu mūžību, austrumi – ar rietumiem, vecais – ar jauno. Tā ir eksotiska valsts ar kosmopolītisku dzīvesveidu un gadsimtiem dziļā senatnē sniedzošos beduīnu kultūru.


Papildus informācija

Vīzas noformēšanai uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem ir nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš beigsies ne ātrāk, kā 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām un apmaksāta konsulārā nodeva.
Vīzas noformēšanas nosacījumi:
1. Vīzas saņemšana ir iespējama tikai ar apstiprinātu viesnīcas rezervāciju (Ansbergs Travel neakceptē klienta patstāvīgi veiktās rezervācijas citās aģentūrās vai interneta sistēmās).
2. Sievietēm līdz 35 gadu vecumam netiks apstiprināta rezervācija 2* un 3* viesnīcās bez iemaksāta depozīta 1500$ apmērā, ja tās dodas ceļojumā vienas (depozīts tiek atgriezts pēc izbraukšanas no valsts). Ja sieviete dodas ceļojumā ar savu ģimeni (vecākiem vai laulāto), vīza tiek noformēta bez depozīta.
3. Vīzas saņemšana negarantē Apvienoto Arābu Emirātu robežas šķērsošanu.
4. Pamatojoties uz "eye test", pasu kontrole un lidostas imigrācijas dienests var atteikt tūristam iebraukšanu valstī.
5. Ja vienlaicīgi iesniegti dokumenti vīzu noformēšanai vairākās aģentūrās, vīza tiks atteikta visos gadijumos.
6. Vīzas atteikšanas gadijumā, maksājumi par vīzu netiek atgriezti.
7. Ja pasē ir Izraēlas vīza vai Izraēlas valsts institūciju atzīmes, AAE vīza tiks atteikta.

Vīzu veidi un noformēšanas termņi:
• Standarta vīza (vīriešiem): 5 darba dienas, maksa - 60 LVL
• Standarta vīza (sievietēm vecākām par 30 g.): 5 darba dienas, maksa - 60 LVL
• Standarta vīza (sievietēm līdz 30 g.v.): 5 darba dienas, maksa - 60 LVL + Atgriešanās depozīts 1500$ + viesnīcas rezervācija

1. Lūdzam ņemt vērā, ka Apvienotajos Arābu Emirātos ceturdiena un piektdiena ir brīvdienas, tādēļ vīzu pieteikumi, kas saņemti trešdienās pēc 12:00, tiks nodoti apstrādei nākamajā darba dienā - sestdienā.
2. Valsts oficiālajās svētku dienās AAE imigrācijas departaments nestrādā, tādēļ par šādās situācijām Jūs tiksiet brīdināti papildus.
Var tikt liegta iebraukšana valstī:
- neprecētām sievietēm līdz 30 gadu vecumam;
- sievietēm līdz 30 gadu vecumam, kuras ierodas valstī ar laulāto, kuram ir atšķirīgs uzvārds.


Arābu, plaši tiek izmantota arī angļu, farsi un urdu valodas. Lielākā daļa veikalu īpašnieku un viesnīcu apkalpojošā personāla, brīvi runā angļu valodā.

Valsts reliģija ir islāms, taču ir atļautas arī citas reliģijas. Musulmaņi sunnīti 96%, kristieši 3%, hindi un citas 4%.

Spriegums tīklā ir 220/240 V. Elektriskajam kontaktam ir 3 dakšiņas, lai izmantotu standarta kontaktu ar divām dakšiņām nepieciešams adaptors.

1. janvāris, 6. augusts, 2.,3.,25. un 26. decembris. Kā arī reliģiskie svētki, kuru datumi tiek noteikti pēc islamā pieņemtā mēness kalendāra.

Tropu klimats. Nokrišņi novērojami ļoti reti, pārsvarā ziemas periodā. Parasti gadā ir 7 – 10 lietainas dienas. Atkarībā no diennakts laika, gaisa temperatūra svārstās robežās no +10 līdz +48. Vidējā gaisa temperatūra janvārī ir +24, jūlijā +41. Labākie laika apstākļi ir no maija līdz oktobrim, kad siltām un saulainām dienām seko atspirdzinošs vakars.PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme