TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

ĀFRIKA - Tanzānija, Safari parks un pludmales atpūta Zanzibarā 04.03.2021.

 

 

ĀFRIKA

Tanzānija, Safari parka apmeklējums un pludmales atpūta Zanzibarā

04.03.2021. – 15.03.2021.;

 

Tanzāniju ne velti sauc par labāko safari vietu. 

Tā ir unikāla iespēja redzēt mežonīgo dabu maksimālā tuvplānā. Civilizācijas neskartas vietas, kur kūsā dzīvība – lieliska savā daudzveidībā un spējā pārsteigt pat pieredzējušus ceļotājus. Svītrainās zebras, staltie ziloņi, kokos leopardi laiski nolaistām ķepām, plankumainās hiēnas un zāli grauzoši mierpilni ragainie bifeļi – tas viss tepat, pa īstam un tieši jums blakus. 

Tā ir pavisam cita pasaule, mežonīga un brīnišķīga, kas ļaus sajusties kā pirmatklājējam un redzēt eksotiskos dzīvniekus to dabīgajā dzīves vidē!

Atlaide līdz 29 janvārim 2021

Cena norādīta EUR/ vienai personai:

 

Viesnīca  

1 cilv. DBL divvietīgajā / TRPL trīsvietīgajā numurā

1 cilv. SGL vienvietīgajā numurā

Bērnam līdz 12.g.v.

3* Fortuna Hotel/ Standard/ Brokastis/

2629EUR

3629EUR

2629EUR

4* Double TreeResort Hilton/ Standard/ Brokastis un Vakariņas/

3449EUR

4989EUR

2890EUR

5* Gold Zanzibar & SPA / Deluxe / Brokastis un Vakariņas/

(300eur piemaksa katram cilvēkam par ēdināšanu All Inclusive)

3989EUR  

5649EUR

2990EUR

 

1. diena Lidojums no Rīgas.

2. diena Ierašanās Zanzibāras lidostā, pasu un muitas kontrole. Transfers uz hosteli.

3. diena Agri no rīta lidojums uz Kilimandžaro (vai uz Arušas pilsētu), tikšanās ar pārstāvi.

Pirmā diena safari Tarangire parka apmeklējums, kurā mīt milži un ilgdzīvotāji ziloņi un baobabi. Tarangire nacionālajā parkā ir daudzveidīga ainava. Šeit dzīvo visi pieci lielo Āfrikas piecinieka pārstāvji: lauvas, leopardi, ziloņi, bifeļi, degunstis. Tarangire ir pazīstama ar lielāko ziloņu populāciju Tanzānijā. Vienlaicīgi varēsit redzēt vairāku desmitu ganāmpulku, zebras, gazeles un daudzi citi.Nakts Lodge (iekļautas pusdienas, vakariņas).

(Ja būs tāda iespēja, Tarangire parku nomainīsim pret Serengeti nacionālo parku, kur no marta mēneša sākas antilopju un zebru migrācija, plēsēji medī, pie ezeriem staigā ziloņi un bifeļi, žirafes un nīlzirgi, un upes ir pilnas ar krokodiliem. Kopumā šeit dzīvo apmēram 3 000 000 lielu dzīvnieku un līdz 500 putnu sugām, daudzi no tiem nav sastopami nekur citur pasaulē.)

4. diena Agrās brokastis. Otrā diena safari, kurā apmeklēsiet Ngorongoro krāteri vienu no nedaudzajām vietām uz mūsu planētas, kurā ir augsta dzīvnieku koncentrācija. Этот заповедник представляет собой крупнейшую в мире вулканическую кальдеру шириной 20 км и глубиной 600 метров, внутри которой сформировалось множество экосистем. Это разнообразие обеспечило парку самую высокую концентрацию животных во всей Африке. В дополнение к «Большой пятерке», здесь обитают гепарды, антилопы гну, газели, зебры, гиены и более 500 видов птиц. Крупные бычьи слоны Нгоронгоро, имеют чрезвычайно большие бивни, благодаря богатому минеральному составу вулканического грунта. На территории кратера есть река, несколько болот, и паровое озеро Магади известное своей популяцией розовых фламинго. Cможете понаблюдать за бегемотами. Nakts Lodge (iekļautas brokastis, pusdienas, vakariņas).

5. diena Brokastis. Тransfērs uz lidostu, izlidošana uz Zanzibāru. Transfērs uz viesnīcu. Brīvais laiks.

6.-10. diena Brīvais laiks, atpūta pludmalē. Piedāvājam ekskursijas (pēc pašu izvēles, par papildu samaksu):

Akmens pilsēta ~ 35USD

Ekskursija akmens pilsētā sāksies no rīta, un tās laikā apmeklēsiet Darajani tirgu, kur notiek zivju izsoles. Tālāk gids vedīs uz Beit El Adzhayb jeb Brīnumu namu – ēku ar pirmo liftu Austrumāfrikā, apmeklēsiet arī 17. gadsimtā celtu arābu fortu, senu ambulanci, kuru izceļ izsmalcināti cirsti balkoni un vitrāžas, no koraļļu kaļķakmens celtu angļu baznīcu, Sultāna pili, kur glabājas karaliskās ģimenes sadzīves priekšmeti un dārgakmeņi, apmeklēsiet arī Malindi mošeju, kas ir viena no senākajām mošejām Zanzibārā.

Garšvielu plantācija ~ 30USD

Ekskursija uz garšvielu plantāciju noritēs plašā teritorijā, kas atgādina botāniskā dārza un džungļu savienojumu. Apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt desmitiem dažādu eksotisko augļu un izjust katru no simts dažādu garšvielu aromātiem. Šī ir populārākā ekskursija Zanzibārā pēc Cheetah’s Rock.

Džozani mežs ~ 35USD

Ekskursija uz Džozani nacionālo parku, kura krūmi, mangrovju audzes un džungļi aizņem plašu teritoriju. Parka apmeklētāji redzēs sarkanos kolobus – mērkaķus, kas mīt tikai Zanzibārā. Te varēs redzēt arī hameleonus, galago, duikerus, daamana kokus un lielu daudzveidību putnu un tauriņu. Parkā aug daudz sarkankoku jeb mahagoniju.

Cheetah’s Rock ~ 35USD

Tas ir dzīvnieku aizsardzības un saglabāšanas centrs, kura apmeklētājiem ir iespēja paglaudīt lemurus, zebras, galago un citus dzīvniekus. Centrā mitinās gepardi un baltās lauvas. Šī ir vispopulārākā ekskursija, kurā var nofotografēties ar gepardu un mazu lauvēnu.

Cietuma sala ~ 35USD

Čangū jeb cietuma sala reiz tika lietota kā karantīnas zona dzeltenā drudža laikā, britu celtais cietuma komplekss paredzētajam nolūkam tā arī nekad nav ticis izmantots. Salas populārākais apskates objekts ir milzīga gigantisku bruņurupuču kolonija – ar tiem var fotografēties, tos var pabarot un glaudīt parka personāla uzraudzībā.

Jūras pastaiga ~ 45USD

Brauciens ar dhau (zvejnieku laivu) gar krastu. Kopējais ilgums ~ 3 stundas, iespēja vērot saulrietu.

Ekskursija uz Nungvi ~ 35USD

Ekskursijas laikā iepazīstiet vietējo iedzīvotāji sadzīvi Nungvi ciematiņā. Gidi parādīs arī kādreizējās portugāļu apmetnes drupas, kā arī apmeklēsiet jūras bruņurupuču rehabilitācijas centru. Nungvi pludmalē – kas ir triju labāko Āfrikas pludmaļu topā – pēc pašu vēlēšanās varēsiet daivot vai snorkelēt, kā arī baudīt saulrietu.

11. diena Transfērs uz lidostu. Lidojums uz Rīgu.

12. diena Ierašanās Rīgā.

 

Safari Tūres cenā IEKĻAUTS:

 • Aviobiļetes; Transfērs lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Bezceļu auto Land Cruiser 4x4 ar paceļamo jumtu;
 • Pieredzējis krievu valodā runājošs gids – vadītājs;
 • Maršrutā paredzēto nacionālo parku apmaksa;
 • Programmā norādīto lodge naktsmītņu apmaksa;
 • Trīsreizēja kompleksā ēdināšana safari;
 • Dzeramais ūdens visas tūres ietvaros safari; Medicīniskā aptieciņa; Binoklis (1 gb. vienā automašīnā);
 • Dzīvošana Zanzibāras viesnīcā ar norādīto ēdināšanu.

 

Safari Tūres cenā NAV IEKĻAUTS:

 • Pusdienas un vakariņas viesnīcā (pirms un pēc safari);
 • Apdrošināšana tūres periodā; Personīgie izdevumi
 • Dzeramnauda gidam (aptuveni ~30USD – 50USD safari laikā no mašīnas)
 • Tūrisma nodoklis ~1 USD par nakti, tūrists maksā reģistrējoties viesnīcā
 • Vīza LV pilsoņiem un Krievijas pilsoņiem 50USD  tiek maksāta uz robežas ar karti (līdzi 2 fotogrāfijas 3.5 x 4.5),  LV nepilsoņi vīzu kārto iepriekš 180eur (noformēšanas laiks aizņem ~40 darba dienas)

 

*Operatoram ir tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojumu laiku un pārvadātāju.

Mob.(+371) 26522650;  [email protected]


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme